„Babyweb do ruky“ – praktická kniha o mateřství

Chcete nás mít neustále po ruce? Navíc ani nemáte čas a možná ani chuť sedět pořád u počítače? Máme pro vás příjemné překvapení. Babyweb.cz vystoupil z virtuálního světa a „narodil“ se v podobě knihy. Seznamte se, je tu „Babyweb do ruky“.

Ať po miminku zatím jen ve snu toužíte nebo vám už roste pupík či dokonce už drandíte s kočárkem, Babyweb do ruky je přesně pro vás. Uvelebte se v pohovce, lehněte si v parku nebo udělejte radost kamarádce milým dárkem. S naší novou knihou jde tohle teď velmi snadno…

Milování není na povel

Že milování není na povel, že plodnost s věkem klesá, ale že to všechno se dá řešit, o tom pojednává první část knihy „Chceme dítě“. Další články s touto tématikou pak samozřejmě najdete i na našem webu.

Jsem těhotná?

Fascinující cestě malého tvorečka „odnikud“ až do naší náruče je věnována druhá část knihy „Těhotenství“.

Jak poznám, že jsem těhotná? Co všechno se děje s mým tělem a psychikou na začátku těhotenství? Co všechno musím zařídit, jaké mě čekají prohlídky, co mám teď jíst a jak se o sebe starat? Otázek je nepřeberně…

A s postupujícím těhotenstvím přibývají. Co teď na sebe? Jak můj jiný stav prožívá partner? Co v práci? Mám cvičit? Zvládnu porod? Jak připravit hnízdečko na příchod miminka?

Jsem dobrá máma?

Když už držíte miminko konečně u sebe a vyměníte si vzájemně první pohled z očí do očí, láska je tu. Možná ne hned, ale ona přijde… Mateřství a péči o miminko od narození do tří let je věnovaný poslední díl knihy nazvaný „Dítě 0 – 3“.

Co všechno nás čeká při péči o miminko, jaké problémy mohou nastat s kojením, trávením, spaním? Jak celou tuto novou situaci zvládneme my, rodiče? A jsem vůbec dobrá máma?

Na tyto a mnohé jiné otázky vám odpoví Babyweb. Ať v podobě knihy nebo tyto webové stránky.

Knihu si u nás můžete objednat zde. A zdarma!

„Po více než dvou letech existence Babyweb.cz navštíví měsíčně přes 100 tisíc návštěvníků. Chceme však oslovit i maminky a rodiče, kteří nás na internetu zatím neznají nebo k internetu mají omezený přístup. Proto jsme se rozhodli, že to nejlepší z webu uspořádáme do knihy, kterou nabídneme českým maminkám a rodičům vůbec. Pravidelní návštěvníci našeho webu tak budou mít možnost „mít svoji první pomoc ve formě Babywebu“ pořád s sebou, například na chalupě nebo v koupelně. A tak vedle Babywebu na internetu existuje i

Babyweb do ruky

“, uvádí šéfredaktorka Babyweb.cz Jarmila Jelínková.

Nová kniha „Babyweb do ruky“ je stejně jako web komplexním průvodcem mateřstvím od početí přes těhotenství, porod až po péči o miminko a batole do 3 let. Má přes 250 stran a obsahuje velké množství názorných fotografií a ilustrací včetně konkrétních návodů, jak například kojit, koupat, uspávat apod.

„Abychom knize Babyweb do ruky zajistili co nejširší publicitu, rozhodli jsme se najít mezi našimi čtenářkami – maminkami patronku, která by naši knihu zaštítila a pomohla s její prezentací“, říká Jarmila Jelínková, šéfredaktorka Babyweb.cz a pokračuje: „Této role se ujala paní Petra Paroubková, v současnosti jedna z nejznámějších českých maminek. Jsme rádi, že naši prosbu vyslyšela a i přes své maminkovské vytížení pomohla zrodu knižní podoby Babywebu.

Babyweb.cz byl už v prvním roce své existence vybrán Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj k archivaci, čímž se stává součástí českého kulturního dědictví.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist