Styl a trendy

Styl za všech okolností je oblíbeným motivem dnešní doby. Zdaleka se nejedná pouze o oblečení, styl se ukrývá i ve způsobech bydlení, tvorbě nábytku, gastronomii, cestování, zkrátka ve všech oblastech života. Více...

Skryté nebezpečí Vánoc

Vánoční svátky bývají vyvrcholením celého uplynulého roku. Vaše děti jsou jistě už celé nedočkavé. Avšak čím dál více dospělých tento tradiční čas nesnáší. Proč? Celý článek »

Vánoce a jejich tradice. Znáte je?

S Vánoci se pojí tolik zvyků, pověr a tradic jako snad s žádným jiným každoročním svátkem. V některých rodinách se vánoční tradice dědí z generace na generaci, v jiných rodinách se na ně již úplně zapomnělo. A to je škoda. Jde sice o otřepanou... Celý článek »

Co nakupují lidé před dovolenou?

Chystáte se do Chorvatska autem jako tisíce českých rodin? Nebo plánujete cestovat po Čechách? V každém případě vznikne otázka, jak zabavit dítě po dobu dlouhých hodin v autě, kdy musí nečinně sedět? Odpovědí může být nákup nějaké moderní... Celý článek »

Jaká budu máma? To je ve hvězdách!

To, co předurčuje naši povahu a naše chování, může být zapsáno v genech, dáno výchovou nebo datem našeho narození. A někde tam, mezi nebem a zemí, najdeme ve znameních zvěrokruhu to, co nás možná určuje jako rodiče. Najdete se v charakteristikách... Celý článek »

Kdo nosí dárky u vás?

Chystáte dárky k Ježíšku a přitom na vás a na vaše zvídavé děti odevšad vykukuje „náplava“ v podobě Santa Clause? Jak vysvětlit dětem, kde se vzal ten všudypřítomný dědula, a kde je ten neviditelný Ježíšek, který nám pod stromeček určitě něco... Celý článek »

Styl a trendy

Styl je základní esencí života každé moderní ženy. Je všude a vyznačuje se tím, že podléhá současným trendům. Co je stylové dnes, nemusí už být stylové zítra. O stylu hovoříme v souvislosti s oblékáním, líčením i bydlením. Stylově můžeme spát,... Celý článek »

Ozvláštněte si svatbu

Děsí vás představa nabíraných perličkových šatů s volánky, oprýskané obřadní síně a tradičních svatebních zvyků? Nebojte se. Je to vaše svatba a vy se při ní nemusíte nikomu přizpůsobovat. Ba naopak. Přijďte s něčím novým. Buďte originální, jděte... Celý článek »

Svatba v českých příslovích

Svatba bývala samozřejmou, takřka nezbytnou součástí života, jak říká staré české přísloví: "Kde svatby tu i pohřby". Nebylo ji ovšem možné odbýt, protože "Dobrá svatba týden trvá". Tak se z ní většinou stala velkolepá oslava, na kterou byla... Celý článek »

Fígle a rady pro hospodyňky

Určitě to dobře znáte: červené víno na bílé blůzce, pomerančová šťáva na novém svetříku aneb rozpatlaná žvýkačka na oblíbených kalhotech. Co s tím?Přinášíme vám užitečnou "první pomoc" Celý článek »

Obchody těhotenské módy

Ani v těhotenství se nemusíte vzdát oblékání podle nejnovějších módních trendů. Ba naopak! Modely, které jsou navrženy speciálně pro nastávající maminky, jsou nejen pohodlné a ušité z příjemných materiálů, ale jsou také šik. Přesvědčíte se o tom,... Celý článek »

Svatbou krok za krokem

Připravujeme-li svatbu, rozhodneme se nejprve, bude-li velká, nebo malá. Velká svatba se pozná podle počtu pozvaných hostů, podle žaketů či fraků, luxusních vozů a honosného místa pro svatební hostinu či oslavu. Malá svatba se počítá do... Celý článek »

Líčení po porodu

V prvních týdnech na sebe moc času asi opravdu mít nebudete, ale přece jen byste si nějakou chvíli na sebe najít měla. Je velice důležité dodržovat pěstění pleti. Na místě bude časem změna krému a zpevňující a revitalizační masky (snižováním váhy... Celý článek »

Máme hospodyni

Služby úklidových agentur se v poslední době rozmohly po celé republice. Nejčastějšími zákazníky jsou svobodní muži a rodiny, ve kterých je maminka časově vytížená. Celý článek »

I doma krásná

Nosíte doma vytahané pánské tričko a tepláky? „Tak na to raději rychle zapomeňte. Tím dokážete, i když nechtíc, svého manžela spolehlivě odpudit,“ tvrdí stylistka Katka Hladíková. Celý článek »

Naposledy navštívené