Boty do postele patří! Chlapi z nich totiž šílí

Odmítáte provozovat sex v kozačkách či lodičkách? Pak možná svého partnera (a vlastně i samu sebe) zbytečně okrádáte o spoustu příjemných erotických zážitků a prožitků. Retifismus (fetišismus na ženské boty) patří mezi nejčastější mužské úchylky – a pokud se nějak zásadně nevymkne z rukou, neexistuje důvod ho vašemu partnerovi zakazovat nebo ho v něm potlačovat. Právě naopak.

Potkat chlapa „trpícího“ retifismem není žádnou výjimkou – bývá totiž považován za třetí nejčastější sexuální úchylku. Hned po klasickém fetišismu (úchylkou na oblečení) a fetišismem na latex a kůži. Navíc právě úchylka na boty se často kombinuje s úchylkou na kůži – spoustu mužů parádně vzrušíte už jen tím, že se kolem nich párkrát projdete, případně o ně i otřete, ve vysokých latexových kozačkách.

Sexy nohy i důkaz dominance

Co vlastně muže retifisty na ženách v botách tak rajcuje? Nejčastěji byste se od nich dočkali těchto dvou odpovědí:

– Boty dělají sexy nohy. Asi žádného chlapa nerajcuje žena ve sportovních teniskách. Nejvíce zkrátka ujíždí na lodičkách nebo kozačkách s vysokým podpatkem, které ženské nohy prodlužují a činí je tak štíhlejšími a atraktivnějšími. Chlapy vzrušuje i chůze žen ve vysokých podpatcích – dámy totiž v takovém případě houpou boky a zadečkem, a to až o 25 % více, než v botách bez podpatku.

– Žena na podpatku vypadá dominantně. Spousta mužů má submisivní povahu a žádá, aby žena byla v sexu nadřazená, aby je ovládla. Boty na podpatku tuto hru dovádějí k dokonalosti – žena je v nich vyšší, působí sebevědomě, je víc sexy. A to muže dostává. Submisivní roli si přitom občas rádi zahrají i jinak dominantní muži – svědčí to o jejich zdravé sexualitě a odvaze experimentovat.

Není důvod se tomu vyhýbat

Některé ženy striktně zastávají pravidlo, že boty do postele nepatří. Je to ale velká škoda – minimálně za vyzkoušení podobný experiment stojí. Svého muže potěšíte, sama se budete cítit sebevědomější a hlavně okořeníte váš sexuální život o novou zkušenost. To se, zejména v pozdější fázi vztahu, počítá.

Čtěte také:

Navíc nezapomínejte na to, že v botách v posteli vás uvidí jen partner, který si to přeje. Není tedy důvod k ostychu nebo studu. Jde jen o vaši hru, o vaši zábavu, o vaše potěšení. Malé experimenty v posteli ještě nikdy nikomu neublížily.

Zbývá doporučit, kde sexy boty do postele pořídíte. Rajcovní lodičky na vysokém podpatku koupíte třeba u Otta, sexy kozačky pak mají například v e-shopu Red69. Některé kousky jsou hodně odvážné a hodí se ryze k sexuálním hrátkám, jiné ale využijete i na běžné nošení. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou – a partner vám nebude zazlívat, že jste si zase koupila nové boty 🙂

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist