Je libo plastiku genitálu?

Co je pravdy na tom, že se v Kalifornii provádějí operace ženského genitálu, při nichž zájemkyni vysají tuk z kterési části těla, který jí pak vpraví někam do vagíny? Ženy, které mají tento orgán vrásčitý a poněkud uvolněnější, se prý mohou opět holedbat naducanou a těsnější vagínou, která nejenže vypadá rajcovně na pohled, ale je ještě i s to pevně obepínat penis.

V této informaci je skryto drobné nedorozumění. Nejedná se o implantaci tuku do vagíny, ale do vulvy. Naducaným dojmem pak působí především velké stydké pysky. Pokud vím, u nás zatím podobné operace nebyly inzerovány a českým ženám zatím postačilo holení pubického ochlupení do různých tvarů, zdobení stydkých pysků různými šperky a klenoty.

Zatím se chválabohu nerozmohlo ani vytahování malých stydkých pysků do tvaru tak zvané hotentotské zástěrky, která může u afrických divochů dosahovat až do půli stehen. U všech těchto genitálních úprav platí, že proti gustu není žádný dišputát. Mnohá taková vylepšení samozřejmě soulož spíše znemožňují, než usnadňují. Pokud se týče rozměrů ženské pochvy, je možno je upravit klasickou poševní plastikou, což je operační výkon prováděný u nás už v minulém století. K tomu ovšem není zapotřebí žádného přenosu tukové tkáně.

Je to pravda, že se v dobách totality u nás stal případ, kdy jedna podnikavá žena v Praze velmi zbohatla na tom, že jiným ženám za poplatek zprostředkovala svých několikero „robertků“? Celá věc prý měla prasknout tak, že se ostatní ženy nakazily zánětem, který měla jedna z nich?
Ano, ten případ se skutečně stal a dokonce i české označení vibrátoru jménem „robertek“ pochází odtud. Té průkopnici erotického podnikatelství totiž erotické pomůcky dodával její německý přítel Robert. Pocházelo to všechno, jak jinak, z Německé spolkové republiky, protože ve spřátelené NDR byly jedinými erotickými pomůckami srp a kladivo, nepočítáme-li ovšem kružítko, které měli naši němečtí kamarádi ve státním znaku.

Ten skromný erotický podnik v břevnovské vile prý celkem slušně prosperoval z pronájmu nedostatkových vibrátorů, což v dnešní době opravdu působí téměř neuvěřitelně a trochu komicky. Vaše informace je však poněkud zkreslená. Nevypukla tam žádná epidemie, kromě jednoho zadřeného přístroje, který uživatelka honila do nadměrných obrátek, nedošlo k žádné nehodě. Celou věc prásknul nějaký důchodce jménem Suchánek, jehož bdělému oku neušlo časté střídání zákaznic v domě. Napřed si ten naivní stařec myslel, že tam majitelka provozuje ilegální kadeřnictví.

Teprve po udání vyšla najevo celá ta sexuální hrůza, nad níž se otřásl i redaktor tehdejších Zemědělských novin.

 

10.4.2009 5:23 | autor: Radim Uzel
Více o tématu: kamarádižena

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist