Dokonale čistá podlaha za pár minut a bez námahy

Pobyt venku i za nepříznivého počasí je pro děti velmi prospěšný. Dětem nevadí déšť ani bahno, naopak louže jsou to nejlepší místo na hraní. Ale ty příchody domů! Mokré, zablácené děcko možná ještě stihnete v předsíni zout, ale cestou do pokojíčku mu z oblečení opadává bahno a voda. Je vám tento scénář povědomý? Pak také víte, co bude následovat po usušení a převlečení vaší ratolesti. Další (kolikáté už dnes?) vytírání! Poradíme vám, jak si ho ulehčit…

Každá práce jde líp od ruky, když použijeme pomocníky, které ji ulehčí a zpříjemní. V případě vytírání je to kvalitní mop se savým textilním návlekem a kbelík se ždímacím systémem, ve kterém ji důkladně vymácháte, zbavíte tak nečistost a důkladně vyždímáte. Obyčejný hadr na podlahu namotaný na koště, co používaly naše maminky, ručně pořádně vyždímáte jen s velkou námahou, vaše ruce budou neustále vysušené od namáčení v čistícím prostředku a záda budou úpět.

Na trhu najdete velké  množství  mopů se ždímacím systémem, ale systém  Ultramax mop Microfibre 2 v 1 spolu se ždímacím kbelíkem nad nimi vyniká kvalitou zpracování a vylepšenými funkcemi díky inovacím, kterými nedávno prošel.

Pro lepší ždímání

Zdokonalený ždímací mop umožňuje zasunout mop do ždímače mnohem rychleji. Unikátní systém lamel ždímacího koše díky funkci power press snižuje námahu při ždímání až o 30%. Proto při stejné použité síle získáte mnohem sušší a čistší návlek. Nemusíte se tak bát použít Ultramax ani na velmi citlivé povrchy podlah včetně laminátových a dřevěných.

Pro lepší vytírání

To, že textilní návlek Ultramax mopu se nově skládá ze dvou druhů vláken, má dobrý důvod. Mikroaktivní vlákna setřou mastnotu, šmouhy a vsáknou přebytečnou vodu, abrazivní vlákna zase účinně odstraní zaschlé a odolné nečistoty. Díky tomu je po setření podlaha velmi rychle suchá a dokonale čistá beze šmouh.

Jestli doma máte batole, pro které je jídlo spíše hračka a po každé svačině vypadá podlaha v jídelně jako impresionistický obraz, jistě oceníte Power zónu, díky které vyvine hlavice mopu na podlahu až 10x větší tlak a zničí i zaschlé skvrny.

Když je návlek špinavý, můžete ho vyprat v pračce a opakovaně použít. Textilní náhradu lze v případě potřeby koupit samostatně.

Ultramax mop Microfibre 2 v 1 zakoupíte v běžných sítích hyper a super marketů za cenu od 499 Kč a Ultramax kýbl se ždímacím košem zakoupíte od 249 Kč.

19.3.2018 1:13

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist