Hledáme nastávající maminky pro Klub těhulek. Jste to vy?

Pro čtenářsky oblíbený projekt KLUB TĚHULEK hledáme ženy v rané fázi těhotenství, které budou ochotné sdílet své zážitky z jedinečného období života na stránkách Babyweb.cz. Myslíte, že hledáme právě vás? Pak neváhejte a přihlaste se do našeho KONKURZU do těhulkovského klubu.

Jako odměnu si odnesete jedinečný deníček vašeho těhotenství a to jak psaný, tak ve fotografiích. Růst vašeho těhotenského bříška zachytí profesionální fotografové ateliéru Fotopromě. Vám zůstane celoživotní památka na krásné období v hodnotě minimálně 9000 Kč!

Maminky, které se projektu zúčastnily, si vesměs pochvalují deníček, který jim z průběhu projektu zůstal:  „Už jsem skoro zapomněla, jaké to bylo, když jsem ucítila první kopnutí. Nebýt klubu, tak bych se nikdy nedonutila psát si deník pravidelně,“ přiznala Babywebu po ukončení svého působení v projektu Těhulka Markéta.

Gábina začínala jako těhulka v Klubu, později začala psát Mimi LIVE! a dnes pokračuje v popisování příhod syna Tobyho v projektu Batole LIVE!. Ona si zase cení, že si dokázala najít kamarádky přes diskusní klub, jednu dokonce až v Belgii, kde s rodinou žije: „Vždycky si moc ráda přečtu názory nebo příběhy maminek v diskuzi. Mám už i maminky „kamarádky“, které přispívají pravidelně.  A vlastně jsem díky diskuzi na Babywebu poznala i jednu maminku žijící v Belgii a společně se navštěvujeme.“ Toby má zase krásné fotky z prvních dvou let života, které mu závidí i v zahraničí!

Fotografie Těhulky LIVE! Veroniky z ateliére Fotopromě. Chcete taky takové?

tehulka_live_veronika_-_kolaz.jpg

Co pro to můžete udělat?

Na adresu info@babyweb.cz napište pár řádek o sobě (věk, odkud jste, kde pracujete…) a důvody, pro které se hlásíte do našeho konkurzu, a přiložte svoji fotografii ve formátu na šířku.

Spolu s krátkým představením pošlete také svůj úvodní příspěvek v délce max. jedné strany. Inspirovat se můžete na našich stránkách.

 Co projekt KLUB TĚHULEK přináší čtenářkám?

Každý týden nový díl „těhulkovského“ deníčku plný radostí i starostí, pocitů, prožitků i nevyhnutelného sebepozorování, které k této životní etapě patří. Možná pomůže právě vám najít odpovědi na otázky, které se každé těhotné honí hlavou.

Na jedinečných ilustracích můžete týden po týdnu na našem webu sledovat, jak už je miminko v bříšku velké a co všechno už umí.

Profesionální fotografie nám ukážou, co se děje „navenek“, tj. jak roste bříško a mění se postava těhotné ženy. Doplní je obrázky ze života, ilustrační fotografie či videa.

JSME V TOM S VÁMI!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist