Kdo je nová Těhulka Live? Dozvíte se již v úterý!

Petra s Johankou už předaly pomyslnou štafetu Těhulka LIVE! své následovnici. Stalo se tak naživo minulou středu na naší akci S kočárkem Prahou. A kdo že to je?

Nechte se překvapit již příští úterý, kdy se můžete těšit na první díl s novou Těhulkou Luckou! Takže její jméno už je venku a jediné, co jsme ochotni vám v tuto chvíli ještě prozradit je, že je neméně sympatická jako obě předchozí Těhulky Live – Gabča a Petra. Právě dnes probíhá první focení, takže hned první díl vybavíme krásnými fotografiemi ze začátku jejího těhotenství.

Stejně jako v minulých projektech Těhulka LIVE! se vám bude i Lucka svěřovat se svými dojemnými těhulkovskými prožitky – každé ÚTERÝ u nás na hlavní stránce Babywebu. A my je budeme doplňovat komentáři lékařů, když to bude potřeba a také spoustou odkazů na související články, aby si každý snadno našel to své.

Krásné fotografie z ateliéru Fotopromě budeme pořizovat pravidelně jednou za měsíc, takže nakonec vznikne série obrázků s rostoucím bříškem a měnícím se tělem těhotné ženy, ale i spousta dalších pěkných fotek. Garantem projektu Těhulka LIVE! je pražský Ústav pro péči o matku a dítě v Podolí, kde bude mít naši novou hrdinku na starosti sám pan doktor Ladislav Krofta.

Překvapení máme ale ještě jedno! Protože lidé i jejich osudy jsou dost různé, rozhodli jsme se podporodvat Lucku ze zákulisí KLUBEM Těhulek! Na diskusním fóru to bude žít více než kdy jindy a na naší hlavní stránce se můžete těšit každý ČTVRTEK na to nejlepší ze zážitků celé skupinky těhulek. I ony se budou fotit v ateliéru a budou nám ukazovat svá bříška!

Více informací o projektu se dozvíte v pondělí na hlavní stránce.

JSME V TOM S VÁMI

Váš

Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist