Nejšikovnější pomocník pro maminky

Maminky, už vám dneska vtrhla do bytu hrouda bláta, oslovovala vás mami a zašpinila všechno, čeho se dotkla? Mně už třikrát a nejvíc to pokaždé odnesla podlaha! Naštěstí mám nový mop Ultramax od Viledy a tak mi úklid pokaždé zabral jen chvíli.

Proč Ultramax mop 2v1 tak funguje?

Díky tomu, že ho lze důkladně vymáchat a vyždímat bez namáčení rukou, je s ním práce rychlá a opravdu pohodlná. Navíc textilní náhrada, která je pro vytíraní nejdůležitější, doznala vylepšení a nově obsahuje dva druhy vláken – mikroaktivní pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, zatímco abrazivní vlákna dokonale odstraní i zaschlé a špatně odstranitelné nečistoty.

Jedinečná je i konstrukce mopu. Unikátní power zóna způsobí, že když na mop zatlačíte, vyvine se na podlahu až 10x větší síla než u běžného mopu a tak si poradí i s tou nejodolnější špínou, jako jsou mastné či zašlapané skvrny od jídla či ovoce.

Vytírací hlavice má délku 36 centimetrů, což je tak akorát na rychlé setření i velkých místností, ale není s ní problém se dostat i pod nábytek ani do úzkých škvír, protože široká je jen 14 centimetrů. Teleskopickou tyč můžete zkrátit nebo prodloužit podle situace, takže když budete potřebovat dosáhnout i do nejzazšího koutu pod postelí, tyč si jednoduše nastavíte až na délku 140 cm a dosáhnete s ní opravdu všude.

Kbelík, co umí opravdu ždímat

Aby vám Ultramax mop 2v1 správně fungoval, používejte ho dohromady s Ultramax kýblem se ždímacím košem. Dohromady tvoří nedostižnou dvojici v oblasti úklidu podlahy.

Tento kbelík disponuje vylepšeným ždímacím košem, díky kterému můžete textilní náhradu vyždímat natolik důkladně, že se nemusíte bát použít ji na choulostivou dřevěnou či laminátovou podlahu.

Nová konstrukce umožňuje snadnější vsunutí mopu do koše, takže se váš úklid  značně zrychlí. Navíc jedinečná technologie ždímání Power Press snižuje námahu během ždímání až o 30 %.

Zkrátka, jestli máte doma šťastné (často špinavé) děti, tak musíte mít doma i kbelík a pom Ultramax od Viledy!

Podívejte, jak skvěle funguje!

11.10.2017 2:26 | autor: inzerce
Více o tématu: maminkymopúklidVileda

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist