Silvestr byl zajímavější

VÁŠ PŘÍBĚH Máme doma tříměsíčního synka, takže Vánoce a celé svátky se podřizovali hlavně jemu. On si ale vybral jinak.

Milí čtenáři, toto je poslední z příběhů ze soutěže První Vánoce s miminkem, které jsme vám poslední měsíc přinášeli každou středu a pátek..

Musím říct, že je strašně hodný, v deset dopoledne usne a spinká do čtyř odpoledne, takže i na Štědrý den jsem měla dost času si vše připravit. Při večeři byl také hodňoučký, usnul a zaspal i rozbalování dárků – zastala to starší dcerka.

Zato oslava Silvestra byla s naším drobečkem zajímavá. Vypadalo to, jako by věděl, že se dnes před půlnocí nejde spát. V osm si dal jen takový posilňovací dvacetiminutový spánek a pak se vzbudil a ne a ne zabrat. Kolíbali jsme ho, na rukách nosili, zkoušeli jsme úplnou tmu, polotmu no prostě nepomohlo vůbec nic, a čím byla naše snaha ho uspat intenzivnější, tím byl Daniel uřvanější.

Nakonec jsem to teda vzdala, položila ho do sedačky, on si s náma „povídal“, hrál si, pak přišla půlnoc, popřáli jsme si a asi deset minut nato náš drobeček usnul!

Prostě to, že se na Silvestra nespí, ví i tříměsíční dítko.

Jarmila Vlachynská, 4. 1. 2010
(soutěž První Vánoce s miminkem)

Více o tématu: soutěže

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist