10 super tipů na narozeninové oslavy pro vaše děti

Narozeniny vašeho dítka jsou za dveřmi a vy přemýšlíte, čím mu v nevlídném počasí udělat radost? Co takhle netradiční narozeninová oslava, kterou si doopravdy užije a na kterou jen tak nezapomene? Vyberte si nějakou z následující nabídky a hurá za zábavou!

Jako Plaváček

Teplá voda a hlavně obrovské množství barevných hraček a plaveckých pomůcek, se kterými se mohou vaše děti do sytosti vydovádět – právě toto na vás čeká na oslavě narozenin v Baby Clubu Juklík na Praze 10 nebo Praze 5. Netradiční narozeniny si tady mohou užít oslavenci už od jednoho roku. Rodiče také jistě ocení, že součástí klubu je i velmi rozlehlá herna s barem a dobrotami pro malé i velké. Bazén a herna jsou přitom od sebe oddělené sklem, takže můžete být s dětmi ve vodě nebo se jen dívat, jak vaše ratolesti skotačí a při tom s ostatními rodiči popíjet kávičku. Více na: www.juklik.cz.

Pro malé sportovce

Máte doma malého sportovce? Pak k oslavě narozenin určitě využijete tělocvičnu Monkey’s Gym. Čeká na vás pestrý program plný pohybu, her, zábavy a soutěží. Ale také vás bude bavit dovádění s opičkou Lolou nebo malování na obličej či tvoření ve výtvarné dílně. Po celou dobu se vám budou věnovat zkušení lektoři. Herničku a bar oceníte při sfoukávání svíček na dortu, rozbalování dárků a také při hraní s kamarády. Více na: www.monkeysgym.cz.

Zábava s Koalou

Obrovská herna a k tomu naprosté soukromí v oddělené části – takové luxusní velkorysé zázemí naleznete v Koala café. Součástí je rovněž obří bludiště se skluzavkami a tobogany. Ale také míčkové bazény, šlapací káry a malá odrážedla. Pro mrňousky je vyhrazena komfortní část s malou skluzavkou a dalšími menšími atrakcemi. I když je areál rozlehlý, vaše narozeninová party se bude odehrávat v soukromé příjemné místnosti nebo v oddělené části herny. Více na: www.koalacafe.cz.

Pro malé šikuly

Tohle je tip pro všechny, kdo rádi vytvářejí keramiku. Svůj hrneček nebo talířek s vlastní kresbou si mohou vaše děti vyrobit při své narozeninové oslavě v Kavárně Maluj s lektorkami z Kroužků a Proužků. Nebo se také můžete domluvit a celá tvořivá dílna přijede za vámi domů. Děti budou nadšené, ať už budou vyrábět přímo v keramickém ateliéru nebo u vás doma. Více na: www.kavarnamaluj.czwww.krouzkyaprouzky.cz.

Tematické oslavy plné zábavy

Dobrodružná výprava do vesmíru, autentická divadelní zkouška, opravdové experimentování v laboratoři nebo jiné téma, které si vyberete. Děti si mohou vybranou oblast vyzkoušet na své narozeninové oslavě rovnou v praxi. Naplánují si oslavu, rozvinou kreativní myšlení a během pohybových aktivit zažijí spoustu legrace. Před kamerou si zahrají na reportéry a odnesou si zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Součástí center je i příjemné prostředí pro rodiče, kteří mohou celou oslavu sledovat u šálku dobré kávy. Více na www.fastrackids.cz.

Čarovná noční party

V ateliéru Kreativní malování může vaše dítě zažít večer plný zábavy a zajímavého barevného čarování. Vyzkouší si, jaké je malování potmě a jako světlo na papíře mu budou sloužit svítící barvy. A pozor: Součástí narozeninové oslavy je tady i spaní ve spacáku, noční hra a tvořivá snídaně! Více na: www.kreativni-malovani.cz.

Party pro jazykové nadšence

Tento narozeninový program může být i s výbornou animací v angličtině, španělštině, chorvatštině, ruštině či v jiném jazyku dle vašeho přání. Takovouto nezapomenutelnou oslavu s precizní organizací a programem promyšleným do nejmenšího detailu pro vás připraví Faboo neboli Fabulous party. Více na: www.fabooparty.cz.

Čtěte také:

Oslava pro kuchaříčky

Máte doma děti, které vám rády pomáhají v kuchyni s vařením či stolováním a jídlo je pro ně zábavou? Zkuste je vzít na oslavu spojenou s vařením s dětmi a uvidíte, že budou nadšené. Andrea Löflerová pro vaše děti zajistí atraktivní party okořeněnou různými chutěmi a vůněmi v cestovatelském duchu nebo je vezme na cestu do vesmíru. Vy rodiče potom budete mile překvapeni, kolik dobrot si děti zvládnou samy připravit na svoji oslavu. A protože k vaření patří i zábava, tak nebudou chybět ani hry, soutěže a tancování. Narozeninové kurzy vaření s dětmi pořádané Andreou Löflerovou nadchnou stoprocentně děti i rodiče. Více na: www.varenisdetmi.cz.

Něco pro mrňousky

Hledáte místo pro oslavu svého malého broučka? Co byste řekli na komorní oslavu v soukromé rodinné vile s kompletním zázemím pro děti? Přesně to je MAM Prostor, kde v útulném prostředí malé kavárničky, tělocvičny a herny pro vás připraví nezapomenutelnou narozeninovou oslavu. Více na: www.mamprostor.cz.

Party až do domu

Chcete si přece jenom udělat oslavu doma, ale nějaký super nápad a pomoc by přišly vhod? Pak budete mile překvapeni nabídkou mobilních koutků od Baby Office. V průběhu narozeninové oslavy budete mít postaráno o děti všech věkových kategorií. Součástí mobilních koutků může být i výtvarná dílna, slavnostní dekorace, fotograf, malování na obličej, moderátor či se můžete domluvit na vystoupení kouzelníka nebo zvolit organizovanou diskotéku. Více na: www.babyoffice.cz.


Zdroj: www.juklik.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist