Soutěž – Zaregistrujte se a vyhrajte odběr pupečníkové krve

Milí čtenáři,chcete získat ODBĚR PUPEČNÍKOVÉ KRVE nebo krásnou originální francouzskou hračku? Je to jednoduché: zaregistrujte se na Babyweb.cz a výhra můžete být právě vaše. V naší nové soutěži vyhrává každý. Všichni registrovaní totiž získávají zdarma každý týden náš populární Zpravodaj.

Jak se soutěže zúčastnit?

V termínu od 18. 4. do 15. 5. 2011 se zaregistrujte se na Babyweb.cz – registrovat se můžete ZDE. Tak neváhejte a hrajte o krásné ceny.

Co můžete vyhrát?

HLAVNÍ CENA 3x odběr pupečníkové krve od společnosti Cord Blood Center:

1. místo:

Cord Blood Center přináší odběr pupečníkové krve s 5-letým skladným zdarma: celková cena 17 350 Kč

2. místo:

Cord Blood Center přináší odběr pupečníkové krve s 1-letým skladným zdarma: celková cena 11 390 Kč

3.místo:

Cord Blood Center přináší odběr pupečníkové krve: celková cena 9 900 Kč

Cord Blood Center nabízí profesionální přípravu transplantátu z pupečníkové krve. Naše tkáňová laboratoř splnila nejpřísnější kritéria pro povolení činnosti a umožňuje budoucím rodičům zpracování, vyšetření a dlouhodobé uskladnění pupečníkové krve špičkovými technologiemi. Pupečníková krev obsahuje vzácné kmenové buňky, které se využívají k léčbě závažných onemocnění obdobně jako kostní dřeň. Využijte možnost odběru pupečníkové krve pro Vaše děťátko. Příležitost, která se nebude opakovat.

Další ceny:

4. místo:

Pupečníková krev a Cord Blood Center přináší dárkový balík značkových originálních francouzských hraček Latitude Enfant a potřeb pro dítě zn. Candide v celkové ceně 3 000 Kč

5. místo:

Pupečníková krev a Cord Blood Center přináší dárkový balík značkových originálních francouzských hraček Latitude Enfant a potřeb pro dítě zn. Candide v celkové ceně 1 500 Kč

Sdělení pro výherce:

Cord Blood Center si vyhrazuje možnost realizovat odběr pupečníkové krve výhercům v určených smluvních porodnicích. Nevíte, zda-li právě Vámi zvolená porodnice s námi spolupracuje? Všechny aktuální informace získáte na naší bezplatné lince 800 900 138. Těšíme se na Vaše zavolání!

Všechny registrace vyhrávají!

Každý registrovaný uživatel získá ZDARMA odběr našeho originálního a oblíbeného Zpravodaje. Jednoduše stačí uvést, zda jste těhotná nebo již máte děťátko a vyplnit konkrétní data porodu či narození – to proto, že všechny informace budou přesně odpovídat vašemu aktuálnímu týdnu těhotenství nebo rodičovství. Pokud jste například ve 12. týdnu, redakce Babyweb.cz vám pošle informace na míru týkající se právě období 12. týdne těhotenství.

Maminky dětí ve věku 0 až 3 roky ve své schránce naleznou informace, co nového mohou od svého miminka nebo batolete v daném období očekávat, jaká vyšetření a očkování je čekají.

Tak neváhejte, registrujte se ZDE a vyhrávejte!

Tato soutěž je určena všem, kteří se v uvedeném období nově zaregistrují. Pro stávající registrované připravujeme atraktivní soutěž na léto!

Vyhlášení výherců:

Ve čtvrtek 19. 5. 2011 redakce vybere z registrací v období od od 18. 4. do 15. 5. 2011 výherce pěti cen.

Přejeme hodně štěstí.

Vaše redakce Babyweb.cz

13.4.2011 1:50 | autor: Lucie Součková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist