Zabavte se ve Vypáleném koťátku

„Do Koťátka chodíme moc rádi. Je to v nejlepším smyslu slova normální kavárna, je tam galerie, pěkné fotky. Specialitou je keramická dílna pro prcky. Vyřáděj se tam i větší děti, ale i úplní mrňouskové mohou vytvořit „dílo“.

S pomocí rodičů mohou otisknout ruce anebo nohy na talíř nebo třeba hrnek a vyrobit tak dárek třeba pro babičku,“ říká o Koťátku jeden z pravidelných návštěvníků.

Pozvánka do místa, kde je DÍTĚ VÍTÁNO

Vypálené koťátko je komorní, nekuřácká kavárna vstřícná k dětem. Můžete si tu za docela příznivou cenu dát velice kvalitní fair trade kávu, skvělé pivo, víno i nealko. V kavárně se pořádají různé umělecké a dobročinné akce.

Tvořte!

Můžete si tu vymalovat hrnek, talíř nebo některý z více než osmdesáti různých výrobků a získat tak například originální dárek k narozeninám či jinému výročí. Vše, co vymalujete, vám do týdne vypálí ve vlastní keramické peci.

Malování skvěle zabaví i děti – ty větší si mohou vyrobit např. vlastní hrneček nebo figurku. A ty nejmenší mohou připravit dojemné překvapení pro tatínka nebo babičku, když třeba na talíř obtisknou své první krůčky.

Celková cena tvorby se skládá z ceny biskvitu a studiového poplatku.

Více na www.vypalenekotatko.cz

A jaká je vaše oblíbená kavárna nebo jiné místo, které je pro děti jak stvořené?

Podpořte naši databázi Dítě vítáno, děláte to pro sebe samotné i pro ostatní rodiče, kteří hledají podniky s kvalitními službami. Hlasujte pro svůj oblíbený podnik na Dítě vítáno.

Váš Babyweb.cz

.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist