Maminko, co tvoje strie?

VÁŠ PŘÍBĚH Život píše příběhy a trapasy zvlášť, tedy pokud máte tak úžasné a všetečné děti jako já. Mám čtyři děti a musím říct, že příhod a někdy i trapasů je dost, ale nestěžuji si.

Je to vlastně bezva, no ale tenkrát to moc bezva nebylo…Po narození dcerky jsem řešila problém plavek. Dvoudílné nebo raději jednodílné? Nejsem žádná anorektička a taky už po prvním těhotenství jsem měla problém se striemi, co pak po třetím, že?

Ředitelka vápenky

A tak jsem se rozhodovala, v jakých plavkách jít s dětmi na koupaliště? Jednodílné vše schovají, ale pak budu vypadat jako ředitelka vápenky a to je snad ještě horší. Ruce, obličej, nohy jako čokoláda a zbytek jako mléko. A taky si ty strie neopálím.

Holé břicho

Takže, asi už víte, jaké plavky jsem si koupila. Ano, dvoudílné.

Plná obav jsem si je vzala a šla s dětmi na koupaliště. Vše probíhalo v klidu, převlékla jsem se a ostřížím zrakem sledovala, zda někdo nevěnuje mému holému břichu plnému strií moc pozornosti

Chtěla jsem se propadnout

Všechno bylo v klidu, nikoho jsem nezajímala. V pohodičce jsem došla k dece, kde se již zabydleli moji andílci. V tom mi letí naproti náš Matoušek a volá: ,,JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ MAMINKO TY SI SI KOUPILA TY DVOJDÍLNÉ, ABY SE TI KONEČNĚ OPÁLILY TY STRIE, ŽE?"

No a bylo to! Najednou jsem byla v hledáčku všech, co leželi na doslech. Málem jsem se propadla do západního Německa, kdyby v tu dobu ještě nějaké bylo.

Ale co. Začala jsem se smát a Matouškovi jsem řekla: ,,Ano miláčku, koupila!“ A objala jsem ho... Jo jo, život je úžasný spisovatel...

Jana

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené