10 tipů na vánoční dárek očima dětí

Přinášíme vám několik tipů na dárky, bez kterých se letos děti neobejdou. Jsou to jejich tajná přání, která často připadají nám rodičům úplně zbytečná. Překvapte své děti, jejich nadšení a radost STOJÍ ZA TO!

LOVEC DUCHŮ

Zábavná společenská hra, kde principem je ulovit co nejvíce duchů. Děti se rády bojí a milují nejrůznější nadpřirozená strašidelná stvoření. Projektor v podobě kostlivce promítá na stěny pokoje duchy a vy je musíte zasáhnout laserovým paprskem ze speciální pistole. Vhodné pro děti od 5 let věku.
Přibližná cena je 799 Kč.

lovec_duchu.jpg

Littest Pet Shop chodící zvířátka

Zvířátka Littest Pet Shop vedou ve světě holčiček a malých slečen už několik let. Jsou jich stovky. Novinkou pro vánoční období jsou nová CHODÍCÍ zvířátka, jsou stejně roztomilá, ale je s nimi větší legrace. Každé zvířátko se pohybuje dle reálného světa. K jednotlivým zvířátkům jsou samozřejmě také velké hrací sety. Mezi novinky patří „Domeček u tří stromů s veverkou“. Vhodné pro děti od 4 let věku.
Akční cena je 249 Kč (domeček u tří stromů s veverkou je za 1 399 Kč).

petshop.jpg


Každé dítě, které již trochu povyrostlo a pohybuje se mezi svými kamarády ve školkách i školách a kouká občas na pohádky, má své oblíbené hrdiny, se kterými se snaží ztotožnit, přiblížit se jejich chování či přebrat jejich vlastnosti. Nejsou to však jen postavy, ale také oblíbené činnosti, o kterých se mluví, patří k danému věku a jsou momentálně „in“. Zeptejte se svých dětí, co by si přály najít pod vánočním stromečkem. Začnou se z nich sypat různé názvy, se kterými jste se nikdy nesetkali, netušíte, co znamenají, ale z výrazu dětí víte, že je to pro ně životně důležité. Jsou to přání, o kterých se mluví jen mezi dětmi, jen mezi jejich vrstevníky. Jsou to hračky, které děti připoutávají k sobě navzájem a dokonale doplňují jejich vlastní svět.


Další zajímavé tipy redakce

TRANSFORMERS Mechtech Deluxe Figurky

Filmová premiéra Transformers roku 2011 povznesla tyto robotické hrdiny vysoko na žebříček oblíbenců. Auto, které se dá přetransformovat do obrněného robota vybaveného odpalovači a zase zpět, je snem mnoha kluků. V nabídce je pestrá škála modelů, které se liší vybavením, barvou, vlastnostmi. Vhodné pro děti od 4 let věku.
Akční cena Mechtech Deluxe je 499 Kč (základní figurky 359 Kč).

transformers.jpg

ZOOBLES

Maličká stvoření se skrývají v barevné kuličce. Stačí, aby usedla na svá hnízdečka, a rozevřou se do krásně barevných malých zvířátek. Holčičky opět sbírají různé Zooblíky a hrají si s nimi v zábavných hracích sadách, které mají aktivační místa, skluzavky, výtahy a mnoho další zábavy. Vhodné pro děti od 4 let věku.
Přibližná cena trojité sady se třemi Zoobles a domkem je 499 Kč.

zoobles.jpg

BAKUGAN

Malé kuličky, které se při dotyku magnetického pole, nejlépe herní magnetické karty, rozevřou do nejrůznějších podob bojovníků se zlem či dobrem. Každý je něčím výjimečný. K dostání jsou např. vzácní neviditelní Bakugani nebo bitevní vybavení, které umocňuje sílu bojovníka. Vhodné pro děti od 5 let věku.
Přibližná cena za Sadu bojovníka je 599 Kč (neviditelný Bakugan 249 Kč).

bakugan.jpg

FurReal Friends Interaktivní zvířátka

Roztomilá interaktivní zvířátka vypadají jako živá, reagují na vaše pohlazení, hlas, vydávají zvuky, vrtí ocáskem, hýbou hlavou a chodí za vámi jako opravdoví domácí mazlíčci. Po zvířátkách touží především děti, které nemohou mít doma živé zvířátko. Děti se o ně starají, mazlí se a dostávají od zvířátek příjemnou zpětnou vazbu. Vhodné pro děti od 4 let věku.
Akční cena za GoGo chodící štěňátko je 2 199 Kč (Interaktivní Koťátko 749 Kč).

furreal.jpg

TELEFON

Batolata milují telefony. Telefony používáme v běžném životě velmi často. Děti si na rodiče rády hrají, napodobují je a telefon jim připadá jako jeden z nejzajímavějších předmětů, který hraje, svítí a zároveň odvádí pozornost maminky a tatínka. Děti budou štěstím bez sebe. Opravdový telefon není tou nejvhodnější hračkou.
Akční cena telefonu Chicco je 499 Kč (telefon Fisher Price 399 Kč).

telefon.jpg

LEGO Chalupa/ Marina

LEGO, kvalitní stavebnice s tradicí a nápadem. LEGO je fenomén, který je známý po celém světě. Staví si z něj malí i velcí. Už dávno není specializace LEGO stavebnic jen pro kluky. Dělá se již mnoho setů, se kterými si hrají stejně dobře i holčičky. Lego Chalupa i Marina patří mezi nejoblíbenější u kluků i holek. Vhodné pro děti od 5 let věku.
Akční cena Lego Chalupa je 1199 Kč (Lego Marina 999 Kč).

lego.jpg

Planeta Zhu Zhu

Zhu zhu křečci, oblíbení plyšoví miláčci holčiček, kteří mají svůj svět. Křečci mají různé podoby a povahy. Jezdí si v městečku sestaveném z hracích sad. Novinkou jsou pro letošní rok Zhu zhu maminky a miminka i s hracím setem Porodnice, kde si malé slečny zahrají na starostlivé maminky a užívají si opravdovou zábavu.
Přibližná cena ZhuZhu miminka je 149 Kč (Zhu Zhu Porodnice 599 Kč).

zhuzhu.jpg

BeyBlade

Další z řady hitů letošních Vánoc. Dospělí netuší, kluci však hned vědí, o co jde. Je to adrenalin, zábava, napětí. Malé základní nebo velké elektronické zvukové a svítící kotouče si sami složíte z pěti částí a pomocí jednoduchého mechanismu roztočíte v bojové aréně. Nejrůznější druhy a barvy se sbírají a dle síly a soupeře vybíráte vždy toho vyvoleného.
Akční cena hračky BeyBlade základní kotouč je 329 Kč (elektronický kotouč 469 Kč).

beyblade.jpg

16.11.2011 11:34 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist