Focení a vítání občánků podruhé

Tento týden nás čekalo další společné focení v ateliéru Fotoprome.cz.

Minulé focení nedopadlo úplně dle představ všech zúčastněných stran. Ze strany paní fotografky, která je sice zvyklá na “počůrané” pozadí, ale že by, chudák, byla zvyklá, že každé použité pozadí bude muset jít na vyprání, to zrovna ne…navíc na Barušku moc neplatilo pravidlo, že po nakojení děti většinou krásně spinkají, takže se na focení stále hýbala a nespolupracovala, stejně tak Filípek. Z těchto důvodů jsem si nebyla úplně jistá, jak bude tentokrát focení probíhat…ale čekalo mě milé překvapení! Obě děti krásně spolupracovaly téměř po celou dobu focení. Ačkoliv jsme měli vyhrazené dvě hodiny, po 1 hodině a 45 minutách jsme byli komplet hotovi, včetně půl hodiny na make-up a úpravu vlasů pro mě!

Poté jsme si zašli společně na oběd – v podobě sushi a pak na kafe a zákusek s mou nejlepší kamarádkou.

Druhý den nás čekalo vítání občánků v Pardubicích, kde má Barborka oficiálně nahlášený trvalý pobyt v ČR. Obřad byl velmi příjemný a také rychlý, takže vítané dětičky neměly ani čas na pláč či zlobení.

Následně jsme se přesunuli přes město domů, kde jsme měli zanechat obě děti mé mamince a tatínkovi na hlídání a jít zapíjet narození dcerky manželovu nejlepšímu kamarádovi. Nakonec to dopadlo tak, že zapíjet šel pouze manžel a já zůstala s dětmi i mými rodiči doma, protože jsme hlídání měli předdomluvené jen do maximálně 21.00, aby se rodiče stihli připravit do práce na následující den. Baruška usnula pozdě odpoledne a já s maminkou jsme toho využily a šly se podívat do obchodů s oblečením, když jsme na to výjimečně měly klid, tedy spíše já. Tatínek s Filípkem mezitím stavěli vláčkodráhu nebo si hráli s autíčky. Další den jsem měla jet i s dětmi navštívit kamarádku do nemocnice, ale nakonec jsme se domluvily na odložení návštěvy na víkend, až tu opět budeme příště, to znamená za necelých 14 dní…

Takže jsem si přerezervovala místenky na dřívější vlakový spoj a do Vídně jsme jeli už odpoledne. Obě děti mi během cesty usnuly, takže jsem si v klidu mohla vypít kafíčko a sníst zákusek. Ideální cestování, vřele doporučuji!

Příště budu vyprávět o společném víkendu ve Vídni

Mějte se moc hezky,

Lucka, Petr, Filípek a Barborka

10.4.2019 10:20  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist