Ve znamení oslav

MIMI LIVE! BARBORKA Vše začalo narozeninami mojí sestry, které jsme slavili u nás na chalupě.

Pozváni byli všichni včetně babiček a dědečků. To mimo jiné také znamenalo, že jsme mohli ukázat pokroky Barborky a Filípka na jednom místě. Obvykle navštěvujeme každého zvlášť, což většinou zabere celý den, a to ještě můžeme být rádi, že všichni bydlí nedaleko od sebe…

Sestřička dostala nádherné kytičky a dárečky (většinou Pandoru, kterou si velmi přála), rodiče jí nechali udělat vynikající dort u naší dvorní cukrářky.

Zůstali jsme až do neděle a pak jeli do Pardubic. Na pondělí si manžel vzal dovolenou, půjčil si craftera a s nejlepším kamarádem odvezli dvě velké dvojskříně, které v Pardubicích čekaly na odvoz do nového bytu. Chlapy nakonec přijeli až v pondělí v noci, takže si manžel vzal „volno na zotavenou“ i v úterý a do Vídně jsme jeli až večer.

Čtěte také:

Ve středu jsme byli pozváni na kontrolu na neonatologii. Barborka už má 5,74 kg a 63 cm a vše je v pořádku. Proto se paní doktorka rozhodla pro ukončení podávání Multibionty a železa, vitamin D máme dávat obden. Barunka může dostávat příkrmy 3krát denně a večer kašičky. Doktoři také brali Barunce krev a výsledky nám v pátek přišly poštou. Vše bylo také naprosto v pořádku! Tak jsme moc rádi. Na kontrolu máme přijít zase až v únoru 2019.

Po zbytek týdne se relativně nic důležitého nedělo, o víkendu jsme zůstali ve Vídni a snažili se odpočívat a zútulňovat nový byt. Nejde nám to bohužel podle našich představ, ale to se nedá nic dělat! Už jsme si zvykli, že s dvěma malými dětmi nejde vše tak, jak jsme si naplánovali. Ale o to je to občas zajímavější, zábavnější a rozhodně bychom neměnili!

Příště bude Filípek slavit narozeniny, tak se moc těšíme!

Mějte se moc hezky a zase příště na shledanou.

Lucka, Petr, Filípek a Barborka

 

19.9.2018 5:47  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist