Oslava narozenin a menší dovolená v Česku

Jak jsem již předeslala v minulém článku, blížila se oslava mých narozenin.

Oslava připadala na pátek, kdy máme s dětmi nás plavecký maraton. Samozřejmě, maraton je to spíše pro mě než pro ně, ale hlavní je, že si to všichni užíváme! Toto plavání bylo ještě specifičtější v tom, že jsme tam měli pana fotografa, který nám udělal spoustu krásných fotek.

Stejně tak, jako jsme si užili plavaní, jsme si užili i následnou oslavu. Kamarádka přinesla dětská i dospělácká šampáňa, koupili jsme dortíky a mohlo se začít slavit. Venku bylo krásné počasí, takže jsme seděli na zahrádce a užívali si pohodu. Kamarádčina holčička je stejně stará s Baruškou, takže je to super parťačka, a Filípkovi stačilo rozdělat pískoviště a byl také spokojený!

Večer jsem si udělala radost a zašla si na doplnění nehtů. Manžel mezitím hlídal obě děti, takže jsem to měla v klidu a pohodě. Po návratu domů jsem od manžela dostala obrovský pugét růží a otevřeli jsme si šampaňské.

Sobotu jsme strávili ještě ve Vídni, ale převážně přípravami na takovou menší dovolenou, na kterou jsme měli odjet v neděli. Cestou do Jeseníků, kde jsme měli domluvené ubytování, jsme se zastavili v Olomouci a zašli tam na oběd s manželovým spolužákem ze základní školy a jeho rodinou (se stejně starými dětmi). Oběd i setkání se velmi povedlo a my si udělali příjemnou pauzu na půli cesty mezi Vídní a Bernarticemi. Tam jsme strávili týden, já jsem bohužel onemocněla, takže jsem většinu času strávila v posteli, ale manžel s dětmi a se svými rodiči jezdili po výletech a objevovali krásy místního okolí.

V půlce týdne byla Baruška trošku mrzutější a zanedlouho jsme zjistili proč? Když jsem ji přebalovala a ona se na mě pěkně smála s otevřenou pusinkou, zjistila jsem, že se ji prořezávají další dva (horní) zoubky. Takže za chvilku bude stav zoubků vyrovnán!

Další sobotu jsme odjeli do Pardubic, kde nás čekalo oficiální zapíjení holčičky nejlepšího manželova kamaráda. Na oslavě jsme se potkali s mnoha lidmi, které jsme viděli naposledy na Nový rok, a i proto se oslava povedla. Děti byly také nadšené, sice šly spinkat brzy, ale i tak měly předtím o zábavu postaráno! Druhý den jsme se vydali opět směr Vídeň.

Příští týden nás budou čekat kontroly u doktorů, tak doufám, že vše dopadne dobře!

Mějte se moc hezky,

Lucka, Petr, Filípek a Barborka

29.5.2019 10:24  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist