Fotíme se a slavíme :)

MIMI LIVE! Barborka Opět budeme každý měsíc s Barborkou docházet na aplikaci vakcíny Synagisu…

Jak jsem již psala v únoru, tato vakcína má Barborku ochránit před RSV viry. Vzhledem k tomu, že se narodila předčasně, je riziko ohrožení velmi vysoké, a proto je tato vakcína také plně hrazena zdravotní pojišťovnou. Minulý rok jsme si museli „vyběhávat“ potvrzení od Chief doktora, že je tato vakcína pro Barborku naprosto nezbytná. Když jsme minule byly u paní doktorky s Barborkou na očkování na meningokok B, paní doktorka mě mile překvapila, když jsme při odchodu z ordinace toto potvrzení obdržely rovnou s předpisem. Ne, že by to zabralo spoustu času, ale musí se kvůli tomu jezdit do nemocnice a tam asi půl hodinky čekat, takže to celkově zabere cca 1,5 hodiny, a takto to bylo téměř hned, tak proč toho nevyužít a nezjednodušit si to, že?

Minulý týden jsme byla s Barborkou na kontrole monitoru. Vše je v pořádku, za předchozí měsíc Barborka neměla ani jeden alarm, takže nám sestřička řekla, že jestli to bude stejné i za měsíc, nejspíše by Barborce monitor úplně vzali, tak uvidíme a budeme doufat, že to tak dopadne! Byl by to asi jeden z nejhezčích předvánočních dárečků!

Barborka má také novinky, co se týče spinkání. 🙂 Už nespinká pouze na zádíčkách, ale různě se pohybuje a přetáčí a člověk ji ráno najde v úplně jiné poloze, než ji dával večer! Minulý týden to Barborka ale „vyšperkovala“, protože spinkala s nožičkami venku a následující noc dokonce propadla ke mně do postele, protože ji tam chybí dvě šprušle, které nemůžeme bohužel nikde najít, volný prostor jsem jí po této zkušenosti raději ucpala polštářkem a vše vypadá, že je to v pořádku. Jsem zvědavá, co ta naše holčička vymyslí příště…

V sobotu ráno jsme jeli autem do Prahy, kde jsme byli objednaní na každoroční focení do kalendáře pro prarodiče a hlavně praprarodiče! Tyto kalendáře jsou rok od roku čím dál žádanějším vánočním dárečkem. Jsem za to moc ráda, protože člověk často neví, co by praprarodičům měl k Vánocům kupovat, a tento typ dárečků se jim velice líbí a dokonce si o něj sami v předstihu říkají! Ačkoliv dopředu vědí, že na ně myslíme a pod stromečkem ho určitě opět najdou.

Příští týden nás čeká oslava „Dne předčasně narozených dět탓 a nemocnice AKH, kde se Barborka minulý rok narodila, ho s námi chce společně oslavit. Hlavně díky nim tu dnes Barborka s námi může být a my jsme jim za to moc vděční!

Mějte se moc hezky.

Lucka, Petr, Filípek a Barborka

14.11.2018 6:50  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist