Barborka se nám začíná hýbat všemi směry :)

MIMI LIVE! BARBORKA Tak už je to tady! Barborka se rozhodla, že už bylo dost „válení se“ na zádíčkách a je třeba změnit pozice…

Co je u nás nového?

Barborce skončilo období růstového spurtu, takže jsme opětovně najely na režim 3-4 hodiny mezi kojením. V noci začala Barborka jíst dokonce po 5-6 hodinách, což je pro mě lepší, protože se o něco více mohu vyspat v jednom kuse.

Musím říci, že se mi to dost hodí, protože jsem začala pracovat na poloviční úvazek a kvůli dětem pracuji hlavně ráno/dopoledne, když ještě spinkají či večer/v noci, kdy už zase spinkají. Je super, že v dnešní době je možné si takovýto režim se zaměstnavatelem domluvit! Mnohdy je pro mě docela náročné skloubit obě děti s prací a péčí o domácnost, ale na druhou stranu mi to naprosto vyhovuje.

Ale dost už o mně! Máme spoustu novinek…pravidelně jsem Barborku dávala pást koníčky, ale její hlavička byla stále dost těžká a Barborka jen spokojeně ležela na bříšku. To se ale změnilo začátkem minulého týdne, kdy se Barborka rozhodla, že ji tato poloha už nebaví a podívá se, co zajímavého je okolo! A aby toho nebylo málo, na konci toho samého týdne se začala přetáčet ze zádíček na bříško. Zjistila jsem, že hlavním důvodem bylo, že chtěla vidět na obrázek na stěně. Proč by ne, že?

Barborku musíme hlídat čím dál více, a to nejen z pohybových a místních důvodů! Poslední dobou strašně ráda hraje na schovávanou…a jak se taková hra v jejím pojetí hraje? Přikryje si hlavu dečkou a pak ji nemůže sundat. Takže musím přijít a zachránit ji.

Sourozenecká láska

Filípek minulý týden přišel ze školky s velkou odřeninou přes celé oko. Když jsem se ptala ve školce, jak se mu to povedlo, sami nevěděli. Prý s tím najednou přišel a ani vůbec nebrečel! Prostě je to náš velký kluk a kluci nebrečí! Ani my občas doma nevíme, jak se mu co stane…

Občas je vtipné a krásné je pozorovat…Barborka leží na gauči, Filípek sedí vedle ní, ona se ho dotkne, on najednou zpozorní, lehne si k ní a vzájemně na sebe koukají a smějí se na sebe. Oni se prostě naprosto zbožňují!

Čtěte také:

Stěhování v nedohlednu

Stále čekáme na to, kdy se budeme moci začít stěhovat do nového bytečku, ale investor odjel na dovolenou, takže se termín posunul o další dva týdny…ale snad už se brzy dočkáme.

Mějte se moc krásně 🙂

Lucka, Filípek a Barborka

25.7.2018 12:29  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist