Služební cesta poprvé

MIMI LIVE! BARUNKA Jak jsem již avizovala v minulém článku, čekala nás s Baruškou služební cesta do Německa…

Naše cesta začala již v neděli odpoledne, kdy jsme jely s manželovými rodiči autem do Pardubic. Původně jsem myslela, že se ještě ten den přemístíme vlakem do Prahy, ale cesta autem byla tam únavná a vyčerpávající, že jsem si to nakonec rozmyslela. Do Prahy jsme tedy nakonec jely v pondělí brzy ráno, abychom měly jistotu, že i přes eventuální zpoždění dorazíme na sjednané místo s mým šéfem včas! Vše probíhalo v pohodě a vlaky neměly nakonec žádné zpoždění, stihla jsem si před odjezdem ještě koupit snídani a zaslouženou kávičku. Z jakých malých věcí matka na mateřské nemá radost, že?

Složili jsme kočárek do kufru, Barušce přidělali autosedačku na platformu a dali ji do ní a vyrazili jsme směr Bindlach, kam jsme byli pozváni na předváděcí akci nových produktů. Cesta nám trvala 3,5 hodiny i s jednou přestávkou na kojení a šéfovo kafe. Vše bylo v pohodě, doprava nebyla nijak hustá… Po příjezdu do hotelu, kde se celá akce konala, na nás již čekal připravený oběd i se zákuskem! Poté jsme se přemístili do sálu, kde na nás čekaly všechny novinky. Musím říci, že vše bylo skvěle připraveno a Baruška byla celou dobu neskutečně hodná a spolupracující. Po skončení celé akce jsme se vydali zpět do Prahy! Všichni jsme byli rádi, že jsme už doma.

Druhý den nás s Barunkou čekala ještě cesta vlakem z Prahy do Vídně, kde na nás už netrpělivě čekal manžel s Filípkem. Upřímně řečeno, cestování teď nějaký čas ráda vynechám či alespoň omezím na minimum!

V pátek jsme šly s Barunkou opět plavat. Vše probíhalo bez problému a Barušce se voda i plavání líbí čím dál více! Asi to bude „potápka“ jako její bráška Filípek.

Mějte se moc hezky a užívejte poslední dny babího léta

Lucka, Petr, Filípek a Barborka

17.10.2018 5:25  | autor: Lucie Jelínková Hniličková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist