Iva v 16. tt – Konec nevolností? … Ani omylem!

TTĚHULKA LIVE! IVA Jak se týden s týdnem sešel a uteklo mi to jako voda. Dvakrát jsem si odskočila do práce a už jsem se znovu radovala, že těhotenské nevolnosti odezněly. Zase marně. Čtvrteční ráno jsem uvítala na můj vkus až dlouhým a nedobrovolným pobytem na wc. Ale co, určitě to brzy přejde.

iva-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: archiv blogerky

V pondělí jsem se hned ráno vydala k doktorovi na pravidelnou kontrolu. I když jsem byla objednaná a byla jsem tam ještě více jak půl hodiny před ordinační dobou, tak jsem se stejně dostala na řadu až po hodině a půl. Malá čekárna, která je ještě společná pro jinou ordinaci praskala ve švech. Nebylo si kam sednout a spolu s dlouhým stáním na místě ve vydýchané čekárně jsem šla za chvíli do podřepu a pak jsem se odebrala z ordinace ven na vzduch to rozdýchat. Nedělám si z toho hlavu. Jsem prostě „v jináči“ a tohle k tomu patří.

Pan doktor říkal, že je vše v pořádku. Miminko se na ultrazvuku pěkně vrtělo. Sestřička mi hned co jsem vylezla z ordinace začala vypisovat žádanku na odběr krve. Když jsem se dotázala na co ten odběr krve je, bylo mi řečeno, že je to odběr krve na tripple test. Na to jsem odpověděla, že toto vyšetření podstupovat nebudu, jelikož nám výsledky z prvního screeningu vyšli negativní a testy na tripple test vychází mnohdy falešně pozitivní (což mi potvrdil i sám pak doktor), tak tento test podstupovat nechci.

Ve středu, když jsem přes den chvíli odpočívala a ležela jsem tak napůl na břiše, tak jsem ucítila dva malé ťukance ve spodní části břicha. Je to fakt super pocit a divím se, že jako budoucí prvorodička cítím pohyb takhle brzy.

V příštím týdnu se chystám na první schůzku se soukromou porodní asistentkou. Moc se na to těším. Samozřejmě Vám dám hned vědět na čem jsme se dohodly.

Iva

A tady je můj vlog o tomto týdnu.


Iva právě prožívá 16. týden těhotenství. Vy také? Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

3.7.2018 2:16 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist