Mimi LIVE! Josífek: Kamarádí se s ponožkami

Jak to vidím já, Josífek? No vesele! Papám opravdové „jídlo“, pohybuji se všemi směry a ohromně si rozumím se svými ponožkami.

Mlíko na bradě? Nejen to

Moc jsem se těšil na to, až budu moct taky papat stejné jídlo jako mamka s taťkou a Stázinkou. Když mi ale mamka dala tu oranžovou kaši na lžičce, moc mi to teda, upřímně řečeno, nechutnalo. Ale uvidíme. Jsem jedlík, takže si asi zvyknu. Ale to víte, sladké mlíčko chutná mnohem lépe.

Přetáčím se ze zad na bříško, z bříška na záda, otáčím se vleže po i proti směru hodinových ručiček. Když jsem na bříšku, dokážu zvednout hrudníček tak vysoko, že mám ručičky úplně natažené a občas se mi podaří v této poloze ještě přizvednout zadeček. Dejte mi ještě trochu času, vypiluji to a budu na čtyřech jako pejsek. Někdy se mi podaří i trochu couvat – odstrkuji se ručičkama, když ležím na bříšku.

Na dobré vlně

Už se zlepšuji i v komunikaci. Vyprávím nejraději mamince nebo ségře, ale mám i jiné „kamarády“ – nepohrdnu svými nožičkami, ponožkami, které si sundám nebo povídám klidně plínce, na které ležím a kterou si chytnu do ručičky. Jsem prostě upovídané a společenské miminko!


Jsme „taková normální rodinka“ Stuchlíků: já Iva (27), můj muž Josef (30), dcerka Stázinka (2) a náš malý-velký Josífek (* 21. 1. 2010).  V projektu Mimi LIVE! se s vámi dělíme o naše radosti i starosti z prvního roku života našeho syna.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist