Mimi LIVE! Toby (22): Čmelák XI

Jeho revírem je obývák. Jeho tempo je vražedné. Tak nějak bych charakterizovala uplynulý týden. Toby pochopil, že přemisťovat se pomocí nožiček je mnohem větší legrace a již téměř odmítá lézt. Jediný problém je, že chůzi ještě nezvládá sám, a tak hledá v okolí oběti. Sedí, smutně kouká, natahuje ručičky, a když se někdo „chytne“, tak má o zábavu alespoň na příští hodinu postaráno… chodit v předklonu a doprovázet Tobíska, kam jen si usmyslí. Jeho chůze je občas bezchybná, ale většinou připomíná štamgasta na cestě z hospody po pár pivech.

S GÁBINOU MŮŽETE DISKUTOVAT NA JEJÍM DISKUSNÍM FÓRU

NA FOTOGRAFIE SE MŮŽETE PODÍVAT V TOBYHO SOUKROMÉ FOTOGALERII


Tobyho první maškarní bál proběhl na jedničku. Z Tobyho se nakonec stal roztomilý čmelák. Mamka mi upletla pruhované bodýčko, já vyrobila tykadla a maska byla na světě. Tobísek si pobyt mezi dětmi očividně užíval. Občas v nadšení zapomněl, že to s tou jeho chůzí ještě není až tak slavné a jal se dokonce utíkat!

Protože už mi ta zima tento rok připadá nějak dlouhá, usmyslela jsem si, že si naplánujeme nějaký výlet do tepla, na pár dní v květnu či červnu – ať se máme na co těšit. Už dlouho jsem chtěla na pár dní do Barcelony, ale nějak se to pořád posouvalo. Pak přišlo těhotenství, malé miminko, návrat do práce a na nějaké cestování nebyl čas. Ale Tobymu je téměř rok a Barcelona mi přišla ideálním místem na „city trip“ s malým dítětem. Začala jsem plánovat… našla skvělé letenky, super rodinný apartmán v centru města a už jsem se viděla, jak s Tobym v kočárku procházíme Barcelonou. S neskrývaným nadšením jsem mé plány představila doma Michelovi. Ten se jen podíval na datum odletu a řekl: „To asi nepůjde.“ Jak nepůjde? Toby už je velký, to zvládneme. Michel mi ale připomněl, že tím důvodem, proč to nepůjde, není Toby, ale to, že moje mamka slaví v tu dobu kulaté narozeniny. A protože už jsme pár oslav prošvihli, tady je účast povinná. Najednou mi proběhla hlavou otázka… Barcelona nebo moje rodná víska…? No, co myslíte? Přesně tak, Barcelona se odkládá a my poletíme na rodinnou oslavu. Jako náplast na mou bolístku jsem alespoň koupila víkend v jižních Čechách. Barcelono, někdy příště. Zajímalo by mě, jestli i vy podnikáte letecké výlety na pár dní s malými dětmi. A jaké jsou vaše oblíbené destinace? Napište mi do diskuze.

Myslím, že bych měla můj dnešní článek ukončit a vysvobodit babičku ze spárů Tobyho. Dnes se koná jeho předčasná oslava prvních narozenin s českou částí rodiny. To se někdo má, mít dvoje narozeniny. Dvakrát oslava, dvakrát dárečky. A pro mě dvakrát tolik příprav. Ale tohle jsou přípravy, které dělám hrozně ráda.

Mějte se krásně a po našich dvou oslavách opět na napsanou!
Gábina

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist