Mimi LIVE! Toby (15): Fascinace ovladačem

Co myslíte, že je Tobyho nejmilejší mazlíček před spaním? Dálkový ovladač na televizi! Gábina odhaduje, že z něj bude inženýr. V dnešním příspěvku se také dozvíte, co potrápilo jejich rodinu během výletu do Čech.

Milí čtenáři,

Tentokrát vás zdravím z Čech. Snažím se rychle napsat par řádků mezi všemi povinnými návštěvami našeho rozsáhlého příbuzenstva.

Na týdenní „dovolenou“ do Čech jsme tentokrát vyrazili autem, a jak se ukázalo, jen díky tomu jsme mohli dorazit. Dva dny před naším odjezdem paní doktorka diagnostikovala Tobymu pořádný zánět středního ucha a ihned mu nasadila antibiotika. Po necelých dvou měsících se vše opakuje… horečky, zánět, antibiotika. Jako „bonus“ nám ale přibyl i průjem při užívání antibiotik, takže jsme po prvním dni v Čechách skončili na pohotovosti. V lékárně nám nechtěli proti průjmu nic dát a doporučili nám raději návštěvu pediatra. Po konzultaci s paní doktorkou na dětské pohotovosti začala Tobymu dieta. Smí pít pouze mléko bez laktózy a jíst jen jídla, co takzvaně staví… mrkev, banán, borůvky, brambory… Na svoje gurmánské choutky tedy může Tobísek v následujících dnech zapomenout.

Nevím, jak změna času zapůsobila na vaše děti, ale Toby s tím má docela problém. Lépe řečeno, my s tím máme problém. Toby prostě usíná a vstává podle starého času. Jak byl zvyklý vstávat v půl sedmé, přesunulo se nám to teď díky změně času na půl šesté… a to je trošku brzy.

Během naší dovolené jsme si i odskočili udělat pár fotek do ateliérů ve Fotopromě. Jako obvykle byli všichni milí, vstřícní… akorát náš Toby pořád nemohl pochopit, že kolem něj jsou rekvizity a ne hračky a po všem v okolí ihned chňapal a ochutnával. To mi připomíná, že je teď absolutně fascinován ovladačem na televizi! Tedy – foťák a mobil jsou v těsném závěsu. Ale takový pěkný ovladač se spoustou tlačítek, to je největší poutač. A kvůli němu bude i bojovat se spánkem o trošku déle, jen aby se s ním ještě malinko pomazlil. Toby zřejmě bude technický typ! Probíhá tato fascinace i u vašich dětí? Napište mi do diskuze.

Závěrem bych chtěla poděkovat za vaše příspěvky v diskuzi, jsem vždycky potěšená, že si maminky najdou čas, aby mi napsaly a podělily se o své zážitky, ať už s jejich „obříky“ nebo drobečky.

Mějte se krásně a příště na napsanou opět z Belgie!

Gábina

toby1.jpg

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist