Mimi LIVE! Josífek: Málem jsme přišli o Josífka!

Ten zážitek ze zoo byl opravdu pozoruhodný. V našem Josífkovi se zhlédla jedna opičí máma. Nechat ho chvíli bez dozoru, vsadím se, že ho sebere a odnese si ho pěkně do svého doupěte, jako by byl její vlastní!

Nedávno jsme vyrazili do zoo v Liberci. Vypravila jsem náš nepřehlédnutelný dvoj-kočárek, který kolemjdoucí často obdivují a nazývají ho tramvají nebo vlakem. Docela nám vyšlo počasí, nebylo ani horko ani zima, takže jsme si to všichni báječně užívali. A nejen celá naše rodina, ale i naše vzdálené „příbuzenstvo“ v pavilónu opic! Josífek polovinu návštěvy v zoo sice prospal, ale na krmení lachtanů už pootevřel jedno očko a u opiček už byl vzhůru úplně. A že měl na co koukat.

Opičí láska na první pohled

Jedné opičí mamince totiž zvědavost nedala a přišla se na Josífka podívat pěkně zblízka. Nadšení bylo vzájemné! Pozorovala ho docela upřeně a dlouho, pak se k ní přidala ještě druhá opička a společně na něj zíraly snad pět minut. Jak opičky, tak Josífek si určitě v duchu říkali, že to, na co koukají, je opravdu zvláštní opička :-).

Vsadím se, že kdyby měly možnost, šup, už by byl jejich!

Krmení kůzlátek

Stázinka byla jak u vytržení snad ze všech zvířátek, nejvíc ji asi ale bavila kontaktní zoo, kde si mohla sama nakrmit malá kůzlátka. Takže nadšení bylo také vzájemné, i když šlo „jen“ o jídlo. Myslím, že příští rok, až bude mít Josífek lepší rozhled, bude v zoo ještě větší zábava.

Vaše Iva


 

Jsme „taková normální rodinka“ Stuchlíků: já Iva (27), můj muž Josef (30), dcerka Stázinka (2) a náš malý-velký Josífek (* 21. 1. 2010). V projektu Mimi LIVE! se s vámi dělíme o naše radosti i starosti z prvního roku života našeho syna.

Více o tématu: krmeníláskamuž

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist