Život za život

VÁŠ PŘÍBĚH: PRVNÍ VÁNOCE S MIMINKEM Naše dcera Kateřina se narodila 26. října, 2009 takže to byl takový náš Ježíšek. A to do slova a do písmene.

Každou středu a pátek se s vámi podělíme o krátké příběhy a fotografie dětí našich čtenářů, které nám poslali do soutěže První Vánoce s miminkem. Určitě Vám nedá moc práce vrátit se za čerstvé paměti alespoň na chviličku do sváteční vánoční atmosféry… Vaše redakce

O miminko jsme se nějaký ten rok snažili a nešlo to, do toho jsme měli neštastné období, protože mi minulý rok zemřela maminka. To byla největší rána, protože jsme mimi plánovali kvůli ní. A jak naschvál – nic.

Asi měsíci a půl po pohřbu jsem šla k doktorce a ta mi sdělila, že jsem těhotná. Byla to neskutečná radost, ale i smutek vůči budoucí babičce. Bylo to kruté tzv. život za život.

A teď už vím, že to byla právě mamka, kdo nám miminko poslal. A ještě k tomu dceru, která jako by babičce z oka vypadla!

A proto byly tyto Vánoce něčím neobyčejně krásným a i když to byly první Vánoce bez mamky, tak jsme smutní nebyli – máme Kačenku a ta nám to zpříjemnila a udělala nám z jinak smutných Vánoc ty nejkrásnější v životě.

Jana Brokešová a dcera Kateřina, 31. 1. 2010

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist