Dcerka nám poslala z nebe dvojčátka

VÁŠ PŘÍBĚH I když nezačnu šťastným příběhem, i my jsme měli nakonec to štěstí a dočkali se zdravých, krásných miminek.

Když jsem před dvěma lety zjistila, že jsem těhotná, byli jsme s přítelem nesmírně štastní, představovala jsem si, jak naši holčičku budeme milovat a rozmazlovat a konečně budeme rodina.

Ačkoliv jsem v pátém měsíci musela podstoupit amniocentézu z obavy, že naše holčička bude postižená, nepřestala jsem doufat, že je vše v pořádku. Nakonec se žádný syndrom nepotvrdil a my jsme se dál těšili z našeho rostoucího bříška.

Termín porodu jsme očekávali v polovině září roku 2007 a tak už jsme měli vše připraveno. Jednoho večera, den před mými narozeninami, jsem dostala zimnici, lehla jsem si, ale po hodině se mi udělalo líp, tak jsme to s přítelem nijak neřešili.

Zmocnil se mě strach

Ráno když jsem se probudila, cítila jsem podivné křeče a když jsem na záchodě zjistila, že trochu krvácím, ihned jsem probudila přítele s tím, že jedeme do nemocnice. Mezitím se začaly objevovat kontrakce, byla to strašná bolest, ale věděla jsem, že mi určitě pomůžou, že se nic neděje. Když mě vyšetřil doktor, konstatoval, že se začínám otevírat a že miminko chce na svět. Jelikož jsem ale byla teprve ve 34. týdnu, dostala jsem léky na zastavení kontrakcí, aby miminko vydrželo ještě chvilku u mě v bříšku! Po všech těch vyšetřeních a kapačkách mi bylo už celkem líp – ležela jsem na pokoji a čekala, co se bude dít.

Asi po hodině jsem si nechala zavolat sestru s tím, že necítím žádné pohyby.

Ihned mě vzali na ultrazvuk a zjistili, že miminku se u mě nedaří a musí jít ihned ven císařským řezem. Bála jsem se o své miminko, ale doktoři nás ujištovali, že bude líp a že za chvilku tatínek uvidí svoji holčičku. Velký šok ale přišel, když jsem se probudila z narkózy a lékař mi oznámil, že moji holčičku už nešlo zachránit. Nechápala jsem, co se stalo, proč se to stalo právě nám, když nás pořád ujištovali, že naše holčička je v pořádku.

Z Natálky je náš anděl strážný

Teď po dvou letech se na nás konečně usmálo štěstí a naše zlatíčko Natálka, která nás hlídá z nebíčka, nám poslala dva krásný klukyo))) Jmenují se Davídek a Daneček a narodili se dvěma šťastným rodičům 4. 11. 2009.

Můžu říct, že i přes to, co jsme si vše vytrpěli, zažili jsme letos ty nejkrásnější Vánoce v životěo)))

Nikola Petrová, 29. 1. 2010
(Příběh ze soutěže První Vánoce s miminkem)

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist