Ztratil k vám čáp cestu? Pomozte mu!

Už týdny a týdny se snažíte o miminko, ale onen legendární čáp nikde? Buďte trpělivá a zkuste podpořit svou plodnost spolehlivou a účinnou cestou.

Rozhýbejte svaly

V případě, že se vám nedaří delší dobu otěhotnět a gynekolog nenalezl žádnou vysvětlující příčinu obtíží, neváhejte a zkontaktujte speciálně vyškoleného fyzioterapeuta, který vám přiblíží cviky dnes již zesnulé rehabilitační sestry Ludmily Mojžíšové.

Tato skvělá dáma objevila cviky, které pomáhají ženám s neplodností. Vycházela z toho, že původcem většiny potíží jsou ztuhlé nebo ochablé svaly kolem páteře a pánve. Může tak docházet ke stlačování vejcovodů u ženy nebo chámovodů u muže s následným omezením plodnosti.

Fyzioterapeut obeznámený s těmito metodami vás cviky provede, bude vás rovněž pravidelně kontrolovat a napravovat případné chyby. Cvičení je třeba provádět dlouhodobě, nezřídka celý život. Na internetu je bezpočet reakcí šťastných maminek, které teprve po pravidelném cvičení počaly a dnes se již těší z potomka.

Zdolávejte vrcholy

Samozřejmě, otěhotnět můžete i bez orgasmu, ale s ním jsou ty pokusy jaksi… příjemnější.

Navíc, a to je zcela vědecký důvod, kterým můžete argumentovat, stahy dělohy a pochvy způsobují nasávání spermatu do děložního hrdla, a tak se spermie dostanou mnohem snadněji k vajíčku.

Moderní a účinná pomoc

Na plodnost má vliv i celá řada látek přijímaných z potravy ale i dodávaných formou extraktů či jako doplňková výživa. Jejich blahodárné účinky potvrzují nejmodernější výzkumy, které organizují známé lékařské instituty po celém světě.

Nejsilnější osvědčený produkt Fertility Blend® pro ženy je ve svém segmentu jedničkou na trhu v USA. Jeho účinky jsou ověřeny klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine (USA, 2006).

Tento doplněk stravy obsahuje mimo jiné zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jenž přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu.

Protože je snaha o miminko psychicky náročná, nabízí Fertility Blend® pro ženy také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku.

Fertility Blend® pro ženy zakoupíte ve své lékárně. K dostání také varianta pro páry. Více na stránkách www.fertilityblend.cz.

fertility-blend-800x800.jpg

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist