Zaujalo nás: Jednoduchá a zábavná hra pro děti

Kde je myška? Jednoduchá a zábavná hra určená dětem ve věku 3–6 let. Myška navštěvuje každý den své zvířecí přátele – husu Matyldu, králíka Rudu, kravičku Jitku, koníka Láďu a prasátko Pepu. Ve srovnání s malou myškou jsou to opravdoví obři!

Není snadné u nich myšku objevit, proto je potřeba dávat pozor, když jde myška k někomu na návštěvu. Úkolem hráčů je zjistit, které zvířátko myška právě navštívila. K tomu potřebují dobrou paměť a samozřejmě taky trochu štěstí. Kostka udává, který zvířecí přítel se hledá. Hráč musí odkrýt tu správnou kartu hledaného zvířátka. Vyhrává ten, kdo jako první objeví myšku u všech pěti přátel. Každý hráč chce pochopitelně najít myšku u jejích přátel jako první – ale může se stát, že se setmí a myška se musí vrátit domů, aniž by navštívila všechny přátele. Hra u dětí trénuje především paměť a schopnost soustředění. Vzhledem k tomu, že každá partie trvá cca pouhých cca 10 minut, nehrozí, že by se děti u hry začaly nudit. Půvabné obrázky zvířecích kamarádů dokážou spolehlivě zaujmout kategorii těch nejmladších – předškolních hráčů. Koupit hru.

Aktuální cena je 273 Kč.

Více o tématu: dětihra

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist