Autíčko pro všechny malé řidiče

Jezdí vaše děti rády autem? Dopřejte jim jejich vlastní autíčko Cozy Coupe (čteno Kozy Kupé) od Little Tikes! Děti milují ten pocit usednout za volant a být řidičem svého vlastního auta.

Cozy Coupe je kompaktní autíčko s pevnou střechou a otevíratelnými dvířky, do kterého když děti usednou, mají pocit svého „vlastního prostoru“ a moci nad velkým strojem. Je to opravdové robustní auto, ve kterém se dá pohodlně sedět, mávat všem kolem z okénka, a cítit se jako nefalšovaný řidič automobilu.

Jakmile si děti sednou za volant, stačí chvilička a instinktivně přijdou na to, co mají dělat. Přesně tak, jak to vídají u svých rodičů, nejprve otočí klíčkem, aby „nastartovaly“, pak začnou točit volantem, troubit, oznamovat že vyrážejí na výlet a poté postupně přicházejí na to, že když začnou ťapat nožičkama, autíčko se jim rozjede a můžou tak brázdit hřiště. Když „dojde benzín“, stačí vystoupit, otevřít příslušnou nádrž na boku autíčka, „dočepovat“ a jede se dál.

Děti jsou nadšené i z jednoduchého ovládání – přední kolečka je možno otočit o 360 stupňů, tudíž stačí jen lehce naznačit ťapáním směr jízdy a autíčko jede přesně ve směru ťapání.

Jako rodiče určitě oceníte i to, že máte-li potíže udržet potomka v kočárku, můžete kočárek nahradit právě autíčkem. Do autíčka je možné dát do otvoru pro nohy podlážku, tím pádem v autíčku děti sedí, aniž by šlapaly a rodiče mohou autíčko chytit za otvor ve střeše a pohodlně jej vézt kam je potřeba. Podlážka je tam primárně pro menší děti, které ještě nezvládnou ťapat, ale takto se dá využít i pro větší děti.

Ve Spojených státech amerických, domovském státě výrobce autíčka – firmy Little Tikes, je Cozy Coupe na trhu již 32 let a našlo si již miliony spokojených majitelů. K jeho třicátým narozeninám před třemi lety bylo dokonce přidáno sbírky muzea letadel a automobilů ve státě Ohio.

Vybrat si můžete z několika variant autíčka Cozy Coupe – klasické červeno – žluté, růžové pro princezny, černé policejní, nechybí ani taxík. Pro milovníky terénních aut nechybí ani varianta „off road“.

Více na www.facebook.com/zapfcreation

13.6.2012 4:13 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist