Nejhezčí letní kluci na profesionálních fotografiích

Dnes vám představíme Jiříka a Kristiánka, dva vítěze soutěže HappyFoto Baby roku z letních kol, jejichž téma znělo Dítě a písek a Dítě a ovoce. Podívejte se, že jim to sluší nejen na momentkách z dovolené, ale i na fotografiích z profesionálního ateliéru Fotopromě.

Brzy už tříletý Jiřík zvítězil v červnovém kole Dítě a písek s fotografií, kterou jeho rodiče pořídili na dovolené v Egyptě. Sice mu to v písku sluší, ale do budoucna se asi bude spíš zabývat auty, jeho nejoblíbenějšími hračkami jsou totiž autíčka, pak miluje jízdu na motorce (doufáme, že ne na tátově) a chodí do lesa.

V červenci se soutěžilo na téma Dítě a ovoce a i tentokrát všechny malé, krásné slečny převálcoval roztomilý klučina. Jmenuje se Kristián a jsou mu tři roky. Kikouš z Přerova nad Labem je rodilý fotomodel, který hrozně rád pózuje mamince. To je ostatně vidět i z vítězné fotografie.

Chcete také poslat fotografie? Přihlaste se do dalšího kola soutěže HappyFoto Baby roku 2013, které má téma Dítě a déšť.

Více o tématu: Baby rokukluciovocesoutěže

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist