Nejkrásnější děti měsíce června? Pískomilové!

Červnové kolo HappyFoto Babyroku 2013 zná své vítěze. Stali se jimi dva chlapci a jedna holčička, jejichž fotografie hodnotila porota jako nejzdařilejší. Porota nyní vybírá vítěze jednotlivých kol z první šedesátky fotografií. Šanci na výhru má tak opravdu každý, bez ohledu na to, zda jeho fotka získala v diváckém hlasování 2000 nebo 20 hlasů.

1. místo – Jiřík

Výherce červnového kola Jiřík, Jiřule, pro maminku miláček a pro tatínka myšáček je prý celý tatínek. Jeho nejoblíbenější hračkou jsou autíčka a jednou by chtěl být prezidentem! To jsou poměrně velké ambice pro kloučka, kterému jsou necelé tři roky. Jiřík si jako každý malý kluk rád hraje. Nejraději je, jak jinak, v mužské společnosti svého tatínka a dědečka. Venku je jeho nejoblíbenějším dopravním prostředkem odrážedlo motorka, a když už ho jízda nebaví, raději hledá brouky a mravence. A tak spíše než na prezidenta aspiruje zatím na profesi entomologa.

babyroku_vitez_jirik_cerven_2013_soutez.jpg

2. místo – Tadeášek

Tadeášek, který se umístil na druhém místě ze všeho nejvíc miluje traktory, což potvrzuje i fakt, že již od dvou let je jeho vysněným povoláním traktorista. Tadeášek se soutěže HappyFoto Babyroku 2013 účastnil v tomto kole poprvé a jeho maminka nemohla věřit svým očím, když se o výhře dozvěděla. Jako každý správný chlap často pomáhá při práci na zahradě a s krmením zvířátek, kterých mají doma spoustu. Tadeášek má dokonce svoje vlastní morčátko, které si sám pojmenoval Mickey. Podle maminky je z rodiny nejvíc podobný tatínkovi, fotí se rád a jeho nejoblíbenějším jídlem jsou palačinky. Vítězná fotografie vznikla na první dovolené u moře a Tadeášek byl z množství písku tak nadšený, že z něj písek opadával vždy ještě dlouho po návratu z pláže do hotelu.

babyroku_tadeasek_druhe_misto_cerven_2013.jpg

3. místo – Dominika

Třetí místo získala usměvavá holčička Dominika, které doma neřeknou jinak než Domiš. Dominička je, zdá se, pohodové dítě. Protože ráda jí, hravě sní všechno, co jí maminka nandá na talíř. Asi jako všechny malé děti má ráda vše, co se hýbe, takže hra se zvířátky je hned po jezení její druhou nejoblíbenější činností. Nejraději si hraje se svou mámou a spát chodí s legendárním myšákem Mickey Mausem. Dominika se účastnila soutěže Babyroku již loni, ale neumístila se, a tak ji maminka letos přihlásila znovu.

babyroku_dominika_treti_misto_soutez_cerven_2013.jpeg

 

26.7.2013 9:30 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist