Nejkrásnější vánoční děti

Původně neslo prosincové kolo pouze téma Dítě a Mikuláš, jelikož jsou ale v tomto měsíci i nejkrásnější svátky v roce, rozhodli jsme se rozšířit téma ještě o Vánoce a udělali jsme dobře. Přišlo mnoho krásných fotek. Vítězové jsou ale jen tři a ty vám teď představíme.

1. místo – Sofie

„Loni se Sofie umístila na třetím místě a také v kole s vánočním tématem, asi jí Vánoce sluší,“ prozradila nám maminka vítězky vánočně-mikulášského kola. Sofince, nebo také Cipískovi, jsou dva roky a pochází z vesnice s voňavým názvem Ořechov. Vítězná fotografie vznikla při tréninkovém zdobení stromečku, protože, jak vysvětluje Sofiina maminka: „Zdobili jsme pak další, ještě alespoň tři – doma, u babičky…“.

sofie1.jpg

Nejoblíbenější hračka malé holčičky je Ája z večerníčku o Maxipsu Fíkovi, tento večerníček sleduje pořád do kola. K pejskům ostatně Sofinka tíhne už od miminka. Kromě toho ráda kreslí (i na zdi), tancuje a cvičí.

eliska2.jpg2. místo – Eliška

Také tříletá Eliška z Prahy vloni bodovala v kategorii Dítě a Vánoce, a dokonce v ní zvítězila. Letošní soutěžní fotka vnikla jako znouzecnost: Maminka chtěla soutěžit, ale neměla doma ještě žádnou vánoční výzdobu, jen tu svíčku. Eliška si hrála s čepicí, maminka ji cvakla nad svíčkou a nádherné foto bylo na světě.

Eliška se moc ráda fotí, důkazem je asi 11 alb, která se nashromáždila do jejího narození. V poslední době si nejraději hraje s nedávno narozenou sestřičkou. Maminka nám prozradila, že je Eliška malá labužnice, moc si pochutnává na ovoci, ale úplně nejvíce se olizuje po lososovi.

3. místo – Natálka

Natálka v lednu oslavila třetí narozeniny a není v soutěži Baby roku žádným nováčkem. Účastní se již od narození, a dokonce se již několikrát umístila, jen do finále se dostala až letos.

natalka_3.jpg

„Natálku baví vše, teď se momentálně učí lyžovat a je moc šikovná. Ráda sportuje. A myslím, že jednou bude na výstavách s pejskama soutěžit v Junior Handlingu, už teď k tomu má velké předpoklady a baví jí vodit pejsky,“ hovoří o Natálčiných zálibách maminka a dodává: „Povídá, že až vyroste, bude veterinářka, aby zachránila všechny pejsky.“ V tom jí všichni držíme palce.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist