Nejkrásnější Šípkové Růženky

Princezna, která měla po píchnutí trnem spát až do konce věků, se stala pohádkovým symbolem spánku a nevinnosti. A my jsme v měsíci dubnu hledali ty nejkrásnější spáče z dětské říše a bez diskriminace mužského pohlaví. Nakonec ale porota rozhodla, že ve spánku to víc sluší holčičkám. Chcete vědět kterým?

1. místo: Andulka

Růžová princeznička Anička se stala vítězkou kola na téma Dítě a spánek. Fotografie vznikla jednoho krásného odpoledne, kdy si Andulka na chvíli potřebovala odpočinout po dopoledním řádění a maminka, vášnivá fotografka, ji zachytila v okamžiku čisté dětské nevinnosti.

„Aničku poslední dobou nejvíce fascinují slepice, zejména sousedovy, ty dokáže popohánět po celé louce a ten má z toho samozřejmě velkou radost. :o) Také má ráda pejsky a kočky,“ napsala nám Andulčina maminka o své dcerce. „Moc ráda poslouchá hudbu různých žánrů. Její oblíbenou aktivitou je tanec, pokud se to tak dá nazvat. Člověk by nevěřil, na co všechno se dá tančit.“ (Ale věřil. :-), pozn. redakce)

br_andulka.jpg

2. místo: Julinka

Osmiměsíční Julinka z Rozsoch u Bystřice nad Pernštejnem se uchází o přízeň poroty v soutěži o nejkrásnější dítě od začátku letošního roku. Jak píše maminka, je to moc hodné miminko: „Je moc veselá a spokojená, takže ji baví všechno. Ráda si hraje s různými hračkami, ťapká v chodítku, houpe se na houpačce, občas koukne na Teletubies, při čemž se ani nehne, jak je zaujatá. Ráda se koupe ve vaně a pořád něco žvatlá.“

I pře svůj mladý věk to vypadá, že se fotí moc ráda a dokonce už byla přistižena, jak pózuje. Jestli ale bude mít s fotografií něco společného v dospělosti, to se ještě neví. Na otázku, čím bude, až vyroste, maminka se smíchem odpověděla: „Jéé, tak jestli to vyvodíte z její mluvy, která se skládá z babablalabamamamabababab. 🙂 Já jako její máma ještě opravdu nevím.“

brjulinka.jpg

3. místo: Kristýnka

Této malé spáčce doma přezdívají Kikčo nebo Kikunko. Třetí semifinálová fotografie na téma spánek vznikla v okamžiku, kdy ji maminka posadila do jídelní židličky a odskočila do kuchyně pro svačinu. Unavená slečna mezitím usnula a to se nedalo nevyfotit.

Zeptali jsme se, s kým si nejraději hraje, maminka nám prozradila: „S brášky, maminkou, tatínkem, ale když dorazí dědeček, tak jdeme všichni stranou.“ 🙂 Její nejoblíbenější hračkou je telefon a největší zálibou je čtení novin. „Vždy z nich zbudou jen proužky,“ směje se maminka.

br_kristynka.jpg

 

Více o tématu: čtenímámamaminkaspátvěk

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist