Nejkrásnější děti s květinami

Dítě a květina bylo tématem měsíce května, jak také jinak. Sešly se nám stovky nádherných fotografií, z nichž nejdříve registrovaní a následně odborná porota vybírali ty nejkrásnější fotky. Věřte, nebylo to vůbec jednoduché. Ale vyhrát může jen jeden a toho nebo spíš tu vám spolu umístěnými na druhém a třetím místě nyní představíme.

Dívka s fialkami, která až vyroste, bude princeznou Sofií, se jmenuje Meli a doma jí říkají Melisko, Melčo, Melišáku, Mel, zaujala svým šťastným úsměvem a zájmem, s jakým se věnuje květinkám, jako by vůbec nevnímala okolí. Pochází z Rosic u Brna a soutěže se zúčastnila již vloni, kdy se umístila třetí v kole s tématem Dítě a jídlo a také předloni, kdy ve zmíněné kategorii zvítězila.

meli1.jpg

Fotografie, jak to tak bývá u těch nejlepších, vznikla úplně náhodou na procházce. Melinka má ráda hudbu, miluje tanec a také focení. Doma si často hraje na modelku, převléká se a maminka jí pak musí fotit. A pak zbožňuje svou opičku Kikinu, bez níž od narození neudělá ani krok.

Na druhém místě skončila jedna z nejmladších účastnic – sedmiměsíční Andulka, která si všechny získala krásným úsměvem v záplavě narcisů. Zeptali jsme se její maminky, jak fotografie vznikla: „Slyšela jsem v rádiu, že se pořádá soutěž Baby roku, a vzhledem k tomu, že jsem momentálně na mateřské dovolené a mám spoustu volného času, zkusila jsem z Andulky udělat modelku. Moc ráda se fotí a krásně se usmívá.“ S tím souhlasíme.

andul2.jpg

Andulka pochází z Valašska a zatím se nejraději ze všeho nosí, hlavně od tatínka, a poznává všechno nové. Má moc ráda, když jí maminka zpívá. Její nejmilejší hračkou je zpívající hrnec, ale taky s nadšením trhá balení kapesníčků a prohlíží si všechny obrázky a fotky.

Na třetím místě skončila sladká blondýnka Lucinka, která své mamince nabízí ručičku plnou sasanek a petrklíčů. Fotografie vznikla při hrabání zahrádky u dědečka. To měla Lucinka opravdu náladu na focení, prozradila její maminka, která se soutěže zúčastňuje pravidelně od dceřina narození, ale štěstí měly až teď, po třech letech. Další důkaz toho, že vytrvalost se vyplácí!

luci3.jpg

A jaká je vlastně Lucinka? Akční holčička, která ráda chodí plavat, na keramiku a od malička hraje fotbal. Zvláštní záliba pro malou holčičku, jenže co čekat, když kopou oba její bráškové? Jinak si ráda hraje se všemi dětmi, ke každému se hned připojí, napsala nám maminka. A miluje zvířátka, doma mají pejska, ptáčky a osmáka.

Soutěž HappyFoto Baby roku pokračuje v červnu s tématem „Dítě a písek“. Přihlaste i vaše dítě a vyhrajte atraktivní ceny.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist