Iva ve 26. tt – Seznámení se s kolostrem

TĚHULKA LIVE! IVA Ahoj, vítám vás u článku za 26. týden těhotenství. Konečně se ochlazuje a podzim se nezadržitelně blíží. Já si toto chladnější počasí užívám. Pojďme se společně podívat, co se v týdnu dělo.

fotoprome.cz-11882_5536-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: Fotoprome.cz

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Pondělí jsem trávila v práci. Ano, stále pracuji a vůbec mi to nevadí, jelikož dělám kancelářskou práci. Chci to vydržet až do nástupu na mateřskou dovolenou. Přeci jen to chození do práce je takové zpestření.

Úterý bylo ve znamení návštěvy A centra v Praze. Ano, už zase. Tentokrát to byl kurz se známou porodní asistentkou Natálií Sedlickou. Téma kurzu bylo „Jak se naladit na porodní proces“. Kurz má tři části a ta první trvala asi necelé tři hodiny a mohu vám říct, že mi ten čas neskutečně utekl. Znáte to, když děláte něco, co vás baví, tak čas utíká hrozně rychle. Absolutně se ztotožňuji se vším, co Natálka říká. Už se nemohu dočkat dalšího pokračování, které bude v úterý.

Celý týden jsem tak nějak pracovala doma. Ještě mě sice nepotkalo hnízdící šílenství, ale než miminko přijde, chci, aby bylo vše připraveno. Já se cítím velice dobře. Bříško sice roste čím dál rychleji, ale zatím mě to nijak neomezuje v pohybu. Tento týden mi z prsou začalo pomalu vytékat kolostrum, ale jsou to zatím jen kapičky. Nicméně jsem za to velice ráda, jelikož je to předzvěst toho, že budu kojit – a na to se velice těším!

Čtěte také:

Malá je čím dál aktivnější. Kopance cítím už všude. Také jsem zaznamenala, že když přiložím ruku na bříško, tak mě po chvilce lehce kopne. Je to moc milé. Také jí po cestě do práce v autě zpívám. Moc mi nejde si s bříškem povídat. Je mi bližší spíše se na miminko naladit vnitřně. Neskutečně se těším, až tu malá bude s námi. Možná si to moc idealizuji, ale opravdu už chci, aby tu byla.

Příští týden mě kromě další části kurzu s Natálií Sedlickou čeká i vyšetření na těhotenskou cukrovku, o kterém jsem se zmiňovala v minulých blozích. Zkusím vám z toho natočit vlog, abyste měli představu, jak toto alternativní vyšetření k OGTT probíhá.

Také mě čeká další těhotenské focení ve Fotoprome.cz , na které se už moc těším. Určitě se mrkněte na vlog, kde ukazuji hračky pro malou – i když jich opravdu moc není.

Tak se mějte krásně a za týden ahoj!

Iva


Iva má za sebou 26. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

 

11.9.2018 5:59 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist