Jméno si naše miminko vybere samo

VÁŠ PŘÍBĚH Jsem ve 28. týdnu těhotenství a s manželem jsme se rozhodli, že si pohlaví našeho mrňouska nenecháme říct. Jelikož svého muže Daniela velice miluji, tak mi přišlo hezký, pokud by se narodil chlapec tak ho pojmenovat po něm. Toto rozhodnutí bylo velice rychlé a manžel se ani tomu nebránil. Myslím si, že mu to docela lichotí. Co se týče jména holčičky, tak to je docela jak bych řekla hon na myš. Nechtěla jsem holčičku pojmenovat po mně, Helena, i když je to u nás tradice.

Těžké pátrání

Jednoho dne jsem řekla manželovi, aby se semnou šel podívat na babyweb na jména. Tak jsme si zadali kritérium pohlaví dítěte a vyjelo tam tolik jmen, že jsme si říkali, že to snad ani není možné. Na jména jsme se dívali asi hodinu a žádné kloudné jméno nás nenapadlo.

Barborka neprošla

Tak jsem si to vzala za své, vzala jsem si kalendář jmen a začala hledat. Našla jsem jméno Natálie, velice se mi líbilo, ale nakonec z toho sešlo.
Poté jsem navrhla jména Liliana, Barbora, Štěpánka, Anežka. Docela se ujala Barborka, až tedy na švagra, který se zmínil, že to je jako brambora. Od té doby už nikomu nesdělujeme jména a necháváme to jako překvapení.

Necháme se překvapit

Manžel říká, že si naše miminko jméno vybere samo, to mi ale vůbec nic nesdělilo. Manžel mi dokonce řekl, že si ho vybere v den porodu, tak jsem zvědavá, jak to vše dopadne.
Helena

26.8.2009 5:12 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist