Těhulka LIVE! Bára ve 25. týdnu: Sex je náš…

Chuť na sex mě tedy ani v těhotenství nepřešla. Právě naopak. Takže si umíte představit, jaké je to utrpení, ta naše odluka kvůli rekonstrukci. A co vy, jak to máte s milováním v těhotenství?

Ahoj těhulky,

dnes (v úterý 1. února) jsem přesně 24+2 tt, začíná mi tedy 25. týden. Vzhledem k tomu, že 5 je moje šťastné číslo v jakékoli kombinaci, doufám, že mi přinese trochu pohody a klidu. Uplynulý týden jsem si totiž opravdu moc neužila. Náročné stěhování (do galerie přidávám fotku), nové prostředí pro Sabču i pro mne, zařizování kroužků v Žatci, různé přejíždění a návštěvy příbuzných, vybírání z navržených nákresů našeho rozbouraného bytu a velké stýskání po Tatranovi mě totálně vysílilo. Snad už se to uklidní, musím říct, že Sabča je ve větší pohodě než já.

Novinky tohoto týdne

Tento týden mě čeká návštěva poradny a Českého rozhlasu a s tím i spojené dlouhé cestování. Naštěstí můžu nechat Sabinku u své „tetičky“ Janči a nevláčet ji s sebou. V neděli přejíždíme k nám na chalupu do Josefova Dolu a pak konečně k dědovi do Pece. Je to opravdu náročné, ale nedá se nic dělat.

Sex je náš

Nemám žádné zdravotní problémy, ale začínají mě pěkně bolet záda. Říká se, že to je z nedostatku sexu. Chtěla bych otevřít tuhle otázku. Spousta z vás se mě na mém emailu ptá a ptají se i mě osobně těhulky i netěhulky. Co já a sex? Mám sex ráda a ani v těhotenství s ním nemám problém. Samozřejmě to není žádná velká divočina, ale o to je to něžnější. Chuť na sex se v některých měsících zvyšovala, mohla bych se milovat pořád. Pak zase přišly dny, kdy mě to ani nenapadlo. Ale přiznávám, že u mě převažuje větší apetit.

Tatran naštěstí nepatří mezi muže, kteří se nejsou schopni se svou těhotnou ženou milovat. Okolo mne je spousta takových případů. Taková situace ženě opravdu nepřidá. Ale chápu i mužskou stránku věci. Možná, že to vnímají tak, že jim u toho asistuje jejich vlastní potomek, nebo vnímají jiné problémy. Četla jsem, že by se těhulky sexu neměly vyhýbat, protože se tím posiluje hrdlo děložní, a ničemu to nemůže uškodit. No, já se teď naopak budu muset nedobrovolně omezit, protože kvůli rekonstrukci mě bude od mého muže dělit tři měsíce sto kilometrů.

A jak jste na tom s milováním v těhotenství vy? Řekneme si to na diskusi…

Mám v břiše neposedu

Našeho „Fazoláčka“ začínám cítit víc a víc, hlavně když si lehnu. Asi to bude pěkný ďáblík. Od doby, co mi na ultrazvuku řekli, že mám nejzlobivější miminko dne, mám trochu obavy :))) Věřím, že ze Sabči bude velká chůva, která mi s ním pomůže. Ona je na to moje bříško úplně žhavá. A hlavně, když vidí pupík, to mi do něj musí dloubat a studovat ho, pořád dělá malá a pusinkuje ho, to je opravdu nádherný pocit. Musím vám to nějak vyfotit.

Sabinka už není lenochod

Tak konečně moje zlatíčko začalo chodit. Než se to poprvé zdařilo, tak jsme se fakt nasmáli. Kdykoliv jsem pustila hudbu, postavila se a skoro pogovala, ale krůček ani jeden. Snažili jsme se ji rozchodit všemi možnými způsoby. Malá kamarádka Terezka jí hrála na housličky, různě jsme ji lákali, volali, přemlouvali… A pořád nic. Až to přišlo úplně samo. Najednou šla, jako by měla v plínce třicetikilové závaží, byla hrozně roztomilá a mně ukápla i slza. Jsou to úžasné chvíle, které si budu pamatovat celý život. Těší mě, že mě čekají ještě jednou, s Fazoláčkem.

Mějte se krásně těhulkovsky!!! Užívejte si bříšek a těším se na vás na diskusi.

Bára

Dnes (v úterý 1. února 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 24+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 25. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

A co prožívaly ve 25. týdnu naše bývalé těhulky Petra a Gábina? Obě něco podobného. Stačí kliknout na jejich jména a hned se to dozvíte co!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist