OZP – pojišťovna, která na vás myslí

Dobrá zdravotní pojišťovna myslí nejen na kvalitní péči pro své klienty, ale také na to, že je třeba podporovat jejich zdravý životní styl a zdravotní prevenci.

V případě zabezpečení bytu, automobilu, úrazu nebo před zahraniční cestou je naprostou samozřejmostí sjednání pojištění. Dobře si uvědomujeme, jak je takové pojištění důležité a co vše se může stát. V případě volby zdravotní pojišťovny se lidé moc neptají. No co, řeknete si – vždyť je to všude stejné, v nemocnici lepší jídlo a televizi stejně nedostanu, ať jsem klientem pojišťovny A nebo B.

Ale ona to není tak úplně pravda. Dobrá zdravotní pojišťovna myslí nejen na kvalitní péči pro své klienty, ale také na to, že je třeba podporovat jejich zdravý životní styl a zdravotní prevenci.

600x600.jpg

Oborová zdravotní pojišťovna na své klienty a na jejich rodiny myslí a nabízí praktické výhody. Maminka s dítětem nebo těhotná žena má hodně starostí, proč si tedy nejít odpočinout do bazénu, proč si nepořídit zdravotnické pomůcky, které usnadní kojení, proč si nevyšlápnout na túru pořádanou OZP, kde účastník dostane i milý dárek? Nastávající maminka může během těhotenství získat příspěvek na předporodní kurz, tělocvik nebo jiné aktivity, po narození dítěte pak lze čerpat příspěvek třeba na plavání nebo očkování a k tomu úrazové pojištění zdarma. Více než deset let umožňuje OZP dětem trpícím alergiemi či respiračními chorobami, aby strávily několik týdnů na ozdravném pobytu u moře v Chorvatsku, kde se jejich stav výrazně zlepšuje.

Ani v oblasti moderní komunikace OZP rozhodně nezaspala. Její online zdravotní deník VITAKARTA umožňuje pohodlně na internetu sledovat, jaké zdravotní služby klient čerpal, kolik za ně pojišťovna zaplatila – to je často překvapivé zjištění. Online cestou se lze do pojišťovny přihlásit, registrovat narozené dítě, změnit adresu – prostě mít přístup ke všem službám, jak jsme na to zvyklí třeba u bank. Jednou z těch hodně využívaných je funkce, která umožňuje rodičům přístup k informacím o svém dítěti.

OZP již pátým rokem nabízí Asistenční službu. Ta pomůže sehnat třeba ambulantního specialistu a klienta objedná v rozumném termínu. Někdy je velký problém dostat se rychle k očnímu lékaři, k alergologovi, zubaři. Zde je pomoc asistenční služby opravdu vítaná, protože klient nemusí čekat dlouhé týdny nebo měsíce. Pomocí této služby OZP umožní i konzultaci chronických nebo vleklých zdravotních obtíží, zajistí objednání na kterýkoliv z preventivních programů za své nabídky a řadu dalších služeb.

ozp_rekl_logo_claim_poz.jpg

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist