DÍTĚ VÍTÁNO: Na výlet do továrny na hračky

Babí léto v těchto dnech nabízí slunečnou tvář a čerstvý vzduch. Neseďte tedy ještě doma u kamen a pojeďte na výlet do Jiřetína pod Bukovou. Vaše děti zajásají – mají tu totiž továrnu plnou hraček.

 

Detoa Albrechtice vyrábí dřevěné hračky a korálky už více než 100 let. Ve všední dny a v sobotu mezi 10. a 16. hodinou můžete v rámci komentované prohlídky s dětmi omrknout, jak tady z dřevěných polotovarů vznikají ryzí české hračky: vláčky, různorodé postavičky (nechybí oblíbený krteček) či nesmrtelné jojo. Návštěvu můžete zakončit ve zdejší kreativní dílně, odkud si pod heslem „Udělej si svoji hračku“ vaše ratolesti mohou odnést vlastnoruční výrobek. Fantazii se samozřejmě meze nekladou!

Délka prohlídky je 45–60 minut, je dobré se předem objednat na tel. 483 356 325 nebo 721 843 020, případně e-mailem na exkurze@detoa.cz.

Detoa Albrechtice

V první říjnovou sobotu navíc můžete v nedaleké osadě Jizerka zavítat i na slavnostní vernisáž putovní výstavy dětských kreseb nazvanou Víla Izerína – patronka Jizerských Hor očima dětí. Kromě jiného tu budou v čase mezi 13. a 16. hodinou pro děti připraveny tvořivé dílny a soutěže. A kdybyste si ve zdejším kraji chtěli užít i příjemnou slunečnou neděli, v Liberci na vás čeká kupříkladu vyhlášená zoo…

Více informací: Jizerské hory

Vkládejte nové příspěvky do naší databáze i vy!

Objevíte-li místo, kde se vám s dětmi bude líbit, přidejte ho do naší databáze. Uděláte tím radost nejen ostatním rodičům, ale hlavně dětem!

Další skvělá, pro návštěvu s dětmi jako stvořená místa hledejte v naší databázi DÍTĚ VÍTÁNO.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 2
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Jak vložím příspěvek do databáze?

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Jak vložím příspěvek do databáze?

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené