Dopřejte dětem vodní radovánky!

LEGO® DUPLO® přichází s novinkou, díky které budou vaše děti koupání ještě více milovat. Stavebnici nazvanou Postav si loďku tvoří velké kostky v pestrých barvách, které skvěle padnou do zvídavých prstíků a pro batolátka jsou báječným vstupem do světa tvořivého stavění.
foto: archiv firmy LEGO DUPLO

O nekonečné představivosti dětí a jejich touze zkoumat a objevovat nové věci si dospělí mohou nechat jen zdát. Tajuplný svět plný vodních dobrodružství se pro ně otevírá při každé večerní koupeli. Nová stavebnice LEGO DUPLO pro batolata – Postav si loďku vám může být skvělou pomůckou, jak pomoci rozvoji dítěte a zlepšovat jeho motorické dovednosti.

Hrajeme si ve vaně

Koupání je pro děti součástí každodenních her. Pro ty nejmenší přináší LEGO DUPLO do vany extra velké barevné kostky a figurky zvířátek navržené pro batolata od 18 měsíců. Nejen díky hrám ve vaně děti od raného věku rozvíjí své smysly, představivost, zvídavost a především motoriku. Při hrách ve vaně se děti přirozeně seznamují s fyzikálními zákonitostmi. Se stavebnicí Postav si loďku můžete dětem ukázat, jak loďka plave na vodě a co se s ní stane, když ji přetížíte.

Inspirujte děti k vymýšlením vlastních příběhů

Pomocí 18 extra velikých kostek LEGO DUPLO můžete společně vytvářet pokaždé nový příběh. Inspirujte vaše dítě a podněcujte v něm fantazii, aby si příběhy vymýšlelo samo. Co takhle postavit zvířátkům domeček nebo palmu, pod kterou se dá pěkně odpočívat?

Více informací a tipů, jak stavebnice LEGO DUPLO využít pro rozvoj vašich dětí, najdete na www.duplosvet.cz.

24. 2. 2014 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené