Testy

Testy a recenze pomáhají zákazníkům při výběru bezpečných a materiálově nezávadných produktů. Než se zboží dostane na trh, je testováno podle rozličných kritérií. Více...

Milujeme žehlení aneb Parní generátor je fakt bomba!

REPORTÁŽ Žehlení jsem vždycky brala jako nezáživnou, někdy až otravnou čas zabírající činnost. Ale ejhle! Stačilo vidět v akci parní generátor a změnila jsem názor. Chcete vědět proč? Přečtěte si reportáž z testovacího odpoledne s Tefalem, které proběhlo v příjemných prostorách studia Cesare v... Celý článek »

Testy

Při nákupu produktů, u kterých nám záleží na funkčnosti, často využíváme možností testů a recenzí. Odborníci testují produkty ještě předtím, než se dostanou na trh, a my, zákazníci, máme k těmto testům přístup, a můžeme se tak podle nejrůznějších... Celý článek »

Test 2012: Pět nebezpečných autosedaček

Německý autoklub ADAC a časopis dTest zveřejnili výsledky letošního testu autosedaček. Z 33 testovaných sedaček získalo pět hodnocení „nedostatečné“. V testu propadly autosedačky Bedi (Easycarseat Inflatable), Kiddy Guardianfix Pro, Peg Perego... Celý článek »

Nový test autosedaček 2010: Kvalita roste!

Loňský evropský test hodnotil celkem 26 autosedaček pro všechny věkové skupiny a dobrou zprávou je, že v každé z nich existují minimálně dva výrobky ohodnocené známkou „dobrý“. Nejlepší výsledky zaznamenala kategorie pro nejmenší děti 0–13 kg, kde... Celý článek »

Nebezpečný dětský kočárek

Česká obchodní inspekce zjistila, že na trhu ČR je nebezpečný výrobek: dětský kočárek Implast Bolder SD, který pochází z Polska. S ohledem na zjištěné konstrukční nedostatky je více než pravděpodobné, že při běžném a předpokládaném způsobu užití... Celý článek »

Rizikový dětský kočárek

Na trhu ČR je v nabídce pro spotřebitele výrobek, který představuje vážné riziko pro uživatele. Jedná se o dětský kombinovaný kočárek, typ Implast Bolder 4, který spotřebiteli prodán volně bez obalu. Celý článek »

Dětská hřiště

Ve 2. čtvrtletí roku 2010 provedla Česká obchodní inspekce (ČOI) kontroly u 24 provozovatelů dětských hřišť a následně pak u dodavatelských subjektů, z čehož 18 bylo výrobců prvků dětských hřišť. Celý článek »

Nebezpečný výrobek – napodobenina jablka

Česká obchodní inspekce zjistila, že na trhu ČR je v nabídce pro spotřebitele výrobek, který představuje riziko pro uživatele, zejména pro děti. Jedná se o realistickou imitaci celého žlutočerveného jablka vyrobeného z polystyrenu, které je snadno... Celý článek »

Nebezpečný kočárek

Česká obchodní inspekce při nedávné kontrole zjistila, že na trhu ČR je v nabídce pro spotřebitele výrobek, který hlavně pro děti představuje vážné riziko. Jedná se o kočárek pro dvojčata BUMBLERIDE Indie Twin 2009. Celý článek »

Nebezpečné svíčky

Výrobky jsou svým vzhledem, tvarem, velikostí, barvou nebezpečné svou zaměnitelností s potravinou. Provedeným posouzením výrobku bylo zjištěno, že z výrobků mohou děti oddělit malé kousky a vložit je do úst. Konzumace výrobku a s tím spojené... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené