Týden nákupů

KLUB TĚHULEK! DENISA Zdravím všechny opět po týdnu. Dnes mám v hlavě několik myšlenek, ale nevím, jestli je udržím do té doby, než popíšu a rozeberu každou z nich. 🙂 Zkusím to vzít pěkně chronologicky za sebou, podle událostí, které proběhly.

Foto z ateliéru Fotopromě.cz


Minulý týden jsme si všechny užily focení ve Fotopromě, takže se časem můžete těšit na naše nové úvodní fotečky. Akorát, že jsme tentokrát byly objednané každá na jiný čas, resp. po hodině od sebe, takže jsme si nestihly moc popovídat. Na druhou stranu ten časový odstup byl pozitivní v tom, že jsem tam nemusela čekat 3 hodiny jako posledně. 😉 Doprovod na focení mi dělala ségra, se kterou jsme se pak vydaly na nákupy. Chtěla jsem se poohlídnout hlavně po nějakých oblečcích na malou, ale byla jsem nějaká unavená a moc mě to nebavilo. Hlavně jsem však byla strašně nerozhodná, takže jsme nakonec oblečky žádné nekoupily. Usoudila jsem, že u nás máme stejné obchody, takže si to rozmyslím a nakoupím to zde. Domů jsme se tedy vracely pouze s praktickými doplňky do baráčku.

Nakupování oblečků jsme věnovaly dnešní odpoledne i s mamkou. Jak jsem psala minule, jeden nejmenovaný obchodní řetězec má slevy na oblečení, a to i na kojenecké, takže jsme ho vzaly útokem a pár krásných a roztomilých kousků pořídily. Samozřejmě, že je vše laděné do růžova, takže jestli se v pátek na ultrazvuku dozvím, že prvotní sdělení paní doktorky bylo mylné, budu to muset jít všechno vyměnit za modré. 😀 Už aby byl pátek, nemůžu se dočkat.

I když jsem byla v pondělí na pravidelné kontrole, pan doktor ultrazvukem pouze zkontroloval srdíčko, takže jsem si pohled na naši malou princeznu moc neužila. Návštěvu lékaře musím trochu rozebrat. Vzhledem k tomu, že chodím na gynekologii do nemocnice, tak se stalo, že chudáka pana doktora povolali na ten den na akutní ambulanci. Takže řešil nejen svoje objednané těhotné pacientky, ale i ty, které přišly s nějakými akutními problémy. Tím se moje návštěva z obvyklých 20 minut protáhla na hodinu a půl. No, musím říct, že jsem byla celkem naštvaná, protože jsem v práci sama a po víkendu jsem tam toho měla opravdu hodně a trávit polovinu dopoledne u lékaře se mi zrovna vůbec nehodilo. Navíc, sestřička podstrčila celkem tři své známé pacientky před nás poctivě a dlouho čekající, což jednu spolučekatelku rozčílilo natolik, že když dovnitř vešla třetí z nich, doslova vylétla z křesla a šla seřvat sestřičku do kartotéky, jak si to jako představuje. 🙂 Měla svým způsobem pravdu. Kdyby předběhla jedna žena, všichni to přejdou, ale tři během hodiny, to už je docela dost.

Další a pro dnešek už asi poslední věcí (ostatní si nechám na příště), kterou Vám chci sdělit, je, že jsem se po dlouhém váhání přihlásila na předporodní kurz. Opravdu dlouho jsem se nad tím uvažovala, protože pořád kolem mě kroužily rozdílné názory. Kladla jsem si otázku, jestli jsem schopná všechno zvládnout i bez kurzu, až jsem nakonec usoudila, že pro můj větší klid, bude lepší, když se ho zúčastním. Co myslíte, rozhodla jsem se správně? Taky jste jako prvorodičky absolvovaly předporodní kurz nebo si myslíte, že je to zbytečné, že se dá vše zvládnout bez něj? Já jsem si nakonec vybrala variantu bez těhotenského cvičení, takže mě čekají jen 4 semináře a prohlídka porodního sálu naší nemocnice. Prvního semináře se navíc může zúčastnit i tatínek, který díky jeho absolvování nemusí už pak platit za přítomnost u porodu. Tedy samozřejmě za předpokladu, že vůbec k porodu chce.

Užívejte krásných slunných dní a těším se na Vaše reakce v diskuzi!

Denisa


Denisa právě prožila 21. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

 b633476599764788426.jpg

15.7.2014 8:21  | autor: Denisa Stehlíková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist