Zasloužené lenošení

KLUB TĚHULEK! DENISA I dnešní jubilejní 10. příspěvek píšu z postele. Ale ne proto, že bych byla nemocná, ale proto, že se mi z ní zatím nechtělo vylézt. Zkrátka jsem pěkně zlenivěla. 🙂 Ale říkám si, že si musím té pohody a lenošení užívat, než přijde běhání kolem miminka. Vždyť mi i všichni pořád říkají: „Hlavně odpočívej a užívej si to, po porodu se naběháš dost!“ Takže v podstatě jen poslouchám rady starších a zkušenějších. 🙂 A po proběhlém celkem náročném týdnu si to lenošení i zasloužím.

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Jednak jsem musela čelit minule zmiňovanému bacilu. Ten však naštěstí odešel tak rychle, jak přišel. Dva dny jsem popíjela čajík s medem a dělala zábal na krk a bylo po problému. Jsem ráda, že má „nemoc“ měla takto hladký průběh. Kdyby na mě býval přeskočil manželův bacil, nevím, co bych si počala. Na něj totiž zabrala jen antibiotika a ty bych v těhotenství opravdu nerada polykala.

Doufám, že se počasí už umoudří a že konečně přijde jaro, na které se už moc těším. Už mě ta zima nějak nebaví. Jednak, vzhledem k tomu, že jsem minulý týden měla narozeniny, čekaly nás jejich oslavy. Jedna v sobotu s přáteli v hospůdce a druhá v neděli s rodinou u nás doma. Všichni najednou by se k nám totiž asi nevešli. Do toho si navíc manžel usmyslel, že udělá špajzku, o které jsem už také psala, asi aby se mohl před našimi rodinami pochlubit. 🙂 Její výroba nám zabrala v podstatě celý týden. A když to v sobotu ještě pořád nebylo hotové, byla jsem už zoufalá. Chtěla jsem mít na nedělní oslavu vše uklizené, ale v obýváku jsem měla nastěhované věci z té předchozí provizorní špajzky, v kuchyni nepořádek z řezání a vrtání a cestu do chodby dláždily kufry s nářadím. A to jsme vlastně ještě předtím koupili dveře do menší koupelny v přízemí, aby konečně mohl zmizet závěs, který je dva roky nahrazoval. Další věc, z které byl další nepořádek.

A k tomu všemu jsme v pátek šli na také již zmiňovaný maturitní ples. Takže ani za pátek jsem toho doma moc nestihla, protože jsem se poprvé v životě rozhodla, že se nebudu snažit vytvořit si účes sama (dokud jsem měla kratší vlasy, tak to celkem šlo), ale nechám se udělat krásnou 😉 profesionálně. Tím pádem jsem strávila asi dvě hodinky u kadeřnice, která mi vykouzlila fakt moc hezký účes. Ples jsme si jinak moc užili a dokonce jsme si s mimískem i pěkně zatancovali. Asi ho to taky bavilo, byl celou dobu hodný a šetřil mě svých boxerských úderů a kopanců. 🙂

Za celý víkend jsem si tedy moc neodpočinula. I když vše nakonec klaplo a bylo včas hotové, bylo to opravdu náročné. Když pak v neděli večer všichni odešli, sesunuli jsme se s manželem na gauč, pustili jsme si film a cpali se „zbytky“ z oslavy.

I od pondělka jsem pak měla na každý den nějaký program, jako např. jet se psem na očkování, které už měl více jak měsíc prošlé (nějak jsem na to zapomněla), nebo na cvičení. A abych nevyšla ze cviku dojíždění do města, musela jsem ve středu ráno k zubařce, protože se mi při kousnutí do rohlíku ulomil kus stoličky. Fakt paráda!

Dnes teda poprvé po týdnu opravdu odpočívám. 🙂

Lenošení zdar a za týden opět na napsanou.

Denisa


Denisa právě prožila 23. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

b633476598734508896.jpg

11.3.2016 12:31  | autor: Denisa Stehlíková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist