Poklidných 7 dní

KLUB TĚHULEK! DENISA Dalších 7 dní je za námi a musím říct, že uběhly celkem v poklidu. Sice jsem byla každý den zaměstnaná nějakou činností, ale příjemnou.

V pátek jsme byli pozváni na „tlačenkovou party“, což byla v podstatě ochutnávka zabíjačkových dobrot, jakou byly (kromě již zmíněné tlačenky) kroupy, prejt, prdelačka a pečená kýta s bůčkem. Moc dobré to bylo, moc jsme si pochutnali a moc jsme se pobavili. A jelikož byl velmi krásný a teplý víkend, rozhodli jsme se ho strávit opět trochu v pohybu, hlavně po tom pátečním přejedení se.

V sobotu jsme podnikli výlet (autem) na nedalekou Kunětickou horu. Jak se na místě ukázalo, stejný nápad mělo dalších x desítek lidí, takže po cestě k zavřenému hradu proudil pěkný dvousměrný dav. Přidali jsme se sice také, došli jsme na vyhlídku, ale pak jsme si radši udělali procházku v podhradí a obešli jsme tak celý hrad.

V neděli jsme pak objevovali skryté uličky naší vesnice a kupodivu jsme objevili cesty, po kterých jsme za necelé dva roky, co tu bydlíme, ještě nikdy nešli. Nejvíce unavený byl z našeho víkendového procházkování náš pejsek. V pondělí pak bral klasickou odpolední procházku asi už jako velký trest a celou dobu se loudal za mnou :-).

Také jsme se během týdne stihli s pejskem oba zkrášlit. On byl konečně po třech měsících na stříhání, takže vypadá opět jako bišonek a ne jako jedna velká chlupatá koule. A já jsem také navštívila kadeřnici a nechala si udělat trochu jiný sestřih. Foto však zatím nemám, ale vzhledem k tomu, že mě v pondělí čeká vytoužené focení ve Fotopromě, tak se již brzy dočkáte. Úvodní foto je z Kunětické hory, kde jsme oba ještě v původní podobě :-).

Abych také napsala něco o miminku, tak vám musím sdělit, že už se pěkně vrtí. Přes den to sice moc nevnímám, ale večer, když ulehnu do postele, začne se převalovat, asi si hledá vhodnou polohu ke spánku :-). Vždycky ho na dobrou noc pohladím, což se mu posledních pár dní asi začíná konečně líbit. Když ho však zkouším pohladit během dne, kdy cítím pohyb, tak hned uteče a schová se. Je to takový neposedný lumpík :-).

Jinak, jak tak koukám, můj poslední článek asi moc velký zájem nevzbudil. No nevadí. Když nikdo neporadil, poradím si holt sám :-). Sice se mi nechce pročítat všechny možné internetové diskuze, ale asi mi nic jiného nezbývá. Aspoň že na to mám ještě tolik času.

Mějte se krásně.

Denisa


Denisa právě prožila 19. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

b633476598734508896.jpg

12.2.2016 12:28  | autor: Denisa Stehlíková
Více o tématu: focenínikdovýlet

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist