HappyFoto Baby roku 2016: Nejkrásnější listopadové děti

Další měsíc je za námi a my vám představujeme vítěze listopadového kola, tentokrát na téma Máma a já. Pokud zde chcete příště vidět i svoje zlatíčko, neváhejte, přihlaste ho do některého z dalších kol a vyhrajte atraktivní ceny. Máte se na co těšit!

Vítěze každého kola čekají opravdu moc zajímavé ceny – zde se můžete podívat, co můžete vyhrát.

Děti, které se v jednotlivých kolech umístí na prvních třech místech, navíc postupují do superfinále, kde na absolutního vítěze čekají úžasné ceny v hodnotě více než 25 000 Kč. A to už přece stojí za to!

Jak zvýšit šanci na výhru?

Aby fotografie porotu zaujala, musí splňovat nejen zadané téma měsíce, ale také musí být kvalitní – ostrá, dobře barevná, se zajímavou kompozicí. Na fotce si dejte opravdu záležet, krásných dětí je v soutěži mnoho, musíte tedy fotkou zaujmout.

A kdo tedy vyhrál v tomto kole?

První místo patří rozkošnému chlapečkovi Péťovi, na druhém místě je rozesmátý chlapeček Vojtíšek a na třetím okatá Verunka. Jak je na všech třech dětech vidět, u maminky jim je dobře za všech okolností. Ať už sladce spinkají v její náruči, tulí se spolu nebo skotačí ve spadaném listí. Maminky jsou zkrátka úžasné, nenahraditelné…

První místo – Péťa

1-misto-peta-cl.jpg

Druhé místo – Vojtíšek

2-misto-vojtisek-cl.jpg

Třetí místo – Verunka

3misto-verunka-clanek.jpg


Více informací o soutěži na: babyroku.babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist