Jaká budou miminka narozená v únoru?

Čekáte v únoru miminko a chcete, aby mu na cestu svítila ta nejšťastnější hvězda? Jaká hvězda bude svítit právě tomu vašemu mrňátku, se dozvíte v našem hvězdném miniseriálku, který pro vás připravuje astroložka Blanka Vojáčková.

Jaká jsou miminka narozená v lednu 2011 si můžete přečíst zde. Něco všeobecně o horoskopech pro mimnka se dočtete zde.

Věřte nevěřte

Slunce bude až do 19. února 1:26 hodin ve Vodnáři. Od 2. do poledne 4. února bude jedinečnost a intelekt těchto dětí posílen ještě Lunou. Táta i máma by měli těmto dětem připravit velmi přátelské a tolerantní prostředí, malí pozemšťani budou brzy projevovat vynalézavost a budou bravurně obsluhovat nejmodernější techniku v domácnosti.

Od 19. února se Slunce přesune do Ryb. Malá Rybička bude ve vaší rodině ve své blízkosti velmi jemně vnímat pohodu a citové naladění. Může to být hodné, dobře spící miminko, ale pokud nebudete sama v pohodě, můžete se potýkat se slzavým údolím. Děti narozené v Rybách mají bohatý vnitřní svět a úžasnou fantazii. Užijete si s nimi čtení pohádek i hry na princezny, víly a skřítky. Táta by měl dítě v Rybách vodit do přírody, jezdit s ním na vodu a zpívat u ohně. Také by se měl snažit vcítit do jeho duše a respektovat jeho proměnlivé nálady.

Merkur se v únoru pohybuje rychleji než obvykle, narozené děti tedy budou většinou bystré a upovídané. Od 3. února bude Merkur ve znamení Vodnáře. Vaše dítě narozené v tomto období bude vnímat informace mimoděk, něco zaslechne, něco vymyslí a připravte se na celkem bujaré, vtipné a nečekané nápady. Takové dítě nezahrnujte okázalými citovými výlevy, bylo by zbytečně zmatené.

Rozvíjejte abstraktní myšlení, vaše robě bude mít talent na matematiku a bude mít dobrý vztah k technice. Od 21. února večer bude Merkur v Rybách, ještě podpoří fantazii vašeho dítěte a umožní mu vnímat i to, co se neřeklo. Když vám bude dítě tvrdit něco, co určitě není pravda, možná to nebude záměrná lež, možná mluví o tom, co si velmi přeje nebo se mu plete jeho představa s realitou.

Venuše bude první tři únorové dny ještě ve Střelci, pak přejde do Kozoroha. Děti s Venuší v Kozorohu brzy pochopí, co pro ně má cenu. Záhy projeví obchodní talent a ve výběru oblíbených jídel nebo hraček budou spíš konzervativní.

Snadno si je získáte odměnami, ale nic by se nemělo přehánět.

Malé děti budou milovat pískoviště, budou si rády stavět domečky ze šišek nebo sbírat kamínky. Nabídněte jim všechny možné stavebnice. Vhodná pro ně bude i keramika, kluky bude bavit modelářství.

Mars je do 22. února ještě ve Vodnáři. Dítě s Marsem ve Vodnáři chraňte před úrazy, jak začne lézt po bytě, schovejte nebezpečné předměty. Možná ocení, když s ním budete provádět akrobatické kousky. Než ho posadíte na tříkolku, obstarejte helmu a chrániče kolen. Když se narodí až po 22. únoru, můžete být klidnější, vaše děťátko možná budete muset k větší aktivitě povzbuzovat. Ideální bude plavání už od kojeneckého věku. Dopřejte mu dostatek spánku, potřebuje déle nabírat sílu.

Jupiter je stále ve znamení Berana. Těmto dětem budete muset brzy vysvětlit, že některá pravidla a omezení je dobré ve vlastním zájmu dodržovat. Bude potřeba je zvykat na to, že nemohou mít všechno a hned. Ale dokážou se úžasně těšit na to, co jim do budoucna slíbíte.

Datum narození

3. 2. bude novoluní. Tyto děti nesvazujte ve své náruči. Když bude potřeba, chovejte je, ale jinak jim umožněte volnost pohybu.

Okolo 4. 2. bude Slunce v konjunkci s Marsem. Vaše miminko se rozhodně neztratí. Určitě ho nepřehlédnete ani nepřeslechnete. Jeho odvaha bude občas nebezpečná a potřeba prosadit se může někdy přerůst až do agrese. Veďte dítě ke sportu, může vám časem nosit medaile z leteckých závodů.

Děti narozené 5. února budou velmi chytré a rozumné, mnoho věcí pochopí a pochytí samy od sebe. Možná vás budou brzy poučovat, klidně si od nich nechte poradit, možná se dozvíte něco, na co byste opravdu sami nepřišli.

6. 2. se budou rodit děti ctižádostivé a disciplinované. Tatínek by měl odmalička fungovat jako vlídná a podporující autorita, která je ve všem kladným vzorem. U těchto dětí to také nepřehánějte s peněžitými nebo sladkými odměnami, nikdy nebudou mít dost. Zkuste nabídnout jako odměnu hru, výlet nebo kino.

7. 2. ráno se budou rodit šťastné a optimistické děti, které se budou s nadšením vrhat do života. Někdy možná bude těžké je uspokojit. Trpělivě je učte u činnosti chvíli vydržet a dokončit ji dřív, než se vrhnou do něčeho dalšího.

8. února dopoledne bude Luna v opozici k Saturnu, porod vám dá možná víc zabrat, ale vaše dítě bude houževnaté a hodně vydrží. Jen projevy lásky na něm nešetřete, potřebuje to a vy také.

10. 2. bude Venuše v konjunkci s Plutem. Možná budete mít náruživé dítě, které bude velmi lpět na tom, co si oblíbí. V něčem s ním možná budete mít těžké pořízení, ale až začne kreslit nebo hrát na nějaký nástroj, pocítíte dojetí.

Děti narozené 14. února se budou ve škole dobře a zodpovědně učit. Možná toho moc nenamluví, ale vystihnou to podstatné. Bez emocí se s nimi velmi dobře domluvíte. Děti, co se narodí večer, možná budou trochu plačtivé.

Maminka je musí chápat, ale nesmí se jimi nechat zbytečně manipulovat.

17. 2. se budou rodit velmi citlivé a křehké duše. Vaše dítě může působit jako z jiného světa. Bude potřebovat je chránit a otužovat. Možná z něho vyroste herec nebo herečka, ale důležité je, aby je něco bavilo, aby se neztrácelo v pasivitě.

18. února ráno bude úplněk, rozum těchto dětí se bude mísit s horkým temperamentem. Mámu tyto děti budou vnímat jako emotivní a srdečnou, tátu jako rozumného a objektivního.

20. – 21. února bude konjunkce Marsu, Neptunu a Merkuru ve Vodnáři. Možná bude vaše dítě občas mlčet a občas křičet, vy se ale těchto extrémů vyvarujte. Učte dítě mluvit pravdu, ale nebraňte mu rozvíjet jeho obrovskou fantazii.

Děti narozené 25. února budou mimořádně hloubavé. Budou milovat hádanky a záhady. Může je později přitáhnout chemie, biologie nebo medicína. Zvykněte si, že jim na jejich zvídavé otázky budete muset odpovídat tak dlouho, dokud se budou ptát. A kdybyste je chtěli nějak ošidit a vymluvit se, se zlou se potážete.

Koncem února bude také kvadratura Jupitera a Pluta, tyto děti si rozhodně nebudou v životě klást malé cíle. Možná je ale zpočátku bude těžké přesvědčit, že nemají automaticky nárok na všechno, co se jim líbí.

27.1.2011 7:38 | autor: Blanka Vojáčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist