Náš Ríša, dvouletý „vládce“

VÁŠ PŘÍBĚH Náš syn se jmenuje Ríša, Richard.
Ještě jako svobodná studentka jsem byla obrovskou fanynkou skupiny Kryštof, objížděla jsem jejich koncerty v širokém okolí a umělecký přednes i textařské nadání frontmana Richarda Krajča mě dostávaly do transu.

Tatínek zvítězil

Pak jsem poznala svého budoucího muže, Rašída. Pochází z Francie, ale jeho předkové jsou Alžířani. Svěřil se mi, že když se měl narodit, jeho rodiče se přeli – maminka chtěla evropskou formu jména „Richard“, ale tatínek prosazoval francouzsky psané „Rachid“ – Rašíd. Zvítězil tatínek.

Umělci i bonviváni

Když jsem někdy v půlce těhotenství navrhla, co kdybychom měli Ríšu, je jasné, že radost byla nehraná. Já jsem měla v hlavě všechny ty umělce, vládce a bonvivány, které jen historie i současnost se jménem Richard má, nastávající tatínek se dmul pýchou, že dítě bude mít jméno po něm.

S holčičkou jsme nepočítali

Je fakt, že jsme se pro to jméno tak nadchli, že jsme s holčičkou ani moc nepočítali. Naštěstí se nám ten chlapeček podařil a má jméno, které si zasloužil. A dělá nám už dva a půl roku radost!

Lucie

26.8.2009 5:15 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist