Obří pšouk

VÁŠ PŘÍBĚH Ten den odpoledne jsem se měla sejít se svou budoucí šéfovou, měla se ze mne stát obchodní zástupkyně.

Bylo mi sděleno, že se jedná o nezávaznou schůzku a že tedy mohu přijít i se svou devítiměsíční dcerkou.

Celé dopoledne jsem se snažila ze sebe a ze své malé princezny udělat kočky a docela se mi to povedlo. V autobuse cestou do města ale byla malá tak nervózní ze všech lidí okolo, že jsem s ní vyváděla psí kusy, abych jí zvedla náladu. Zvedla.

Špinavé a smradlavé

Vzápětí však na mě vyblinkla celý před dvěma hodinami snědený oběd. V tu ránu mi bylo jasné, že jsem pobavila všechny cestující a navíc jsme okamžitě byly obě dvě špinavé a smradlavé.

Znechucení

Snažila jsem se to trošku zamaskovat ubrousky, ale marně. Dorazily jsme do kavárny, kde už netrpělivě čekala slečna budoucí šéfová. Když se přiblížila, abychom se přivítaly, její výraz se změnil do naprostého znechucení.

Úprk

Snažila jsem se jí vysvětlit, co se stalo, ale podle jejího výrazu jsem pochopila, že nejen že děti nemá, ale rozhodně je ani neplánuje. Po deseti minutách povídání si o ničem se slečna náhle „rozpomněla“ na další, velmi důležitou schůzku a začala se kvapem loučit.

Hlasitý andílek

Když jsem se zvedala, abychom se rozloučily, můj spící andílek se v tu chvíli upšoukl takovým způsobem, že bylo více než jasné, že jsem to musela být já.

Slečna se otočila na podpatku a prchala tak rychle, že jsem ji pozdravila už do zad.

Nevím proč, ale z dotyčné firmy se mi zatím nikdo neozval… Denisa

18.12.2009 12:50 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: dětinikdo

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist