Počali jsme na Ježíška

VÁŠ PŘÍBĚH Jsem maminkou devítiměsíční holčičky Natálky. Přestože je můj uzlíček tak mlaďounký, může se pyšnit již svým druhým jménem.

Když si ještě lebedila ve vyhřívaném bazénku u mě v pupíku, říkalo se jí Filipe. To proto, že jsme si s přítelem přáli chlapečka a to, že je tam schovaný právě ON, bylo pro nás samozřejmostí.

Je to holčička!

Překvapením pro nás byla otázka pana doktora, jestlipak vidíme na ultrazvuku tu „podkovu“? a bylo rozhodnuto – čekáme Natálku. Já, ani můj přítel nemáme pádné důvody pro toto jméno a nezastavilo nás ani legrační rozmlouvání babičky Mileny.

Je jediná

Nevadí, že oslava svátku bude zahalená vždy do vánoční nálady a už vůbec nevadí, že ve školce nebude asi tou jedinou Natálkou, protože pro nás je jediná a oba ji moc a moc milujeme.

Vtulena na Vánoce

A mimochodem, význam tohoto jména „narozená na den Ježíšova zrození“ souhlasí. Tedy částečně. Bylo to právě na Ježíška, kdy se vtulila do mého bříška.

Kachýýýnka (Katka)

31.8.2009 12:17 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: holčičkyjménajméno

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist